Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 9 500 Kč
za noc
Estetika funkcionalismu 30. let. Světlo dokonale pracující s prostorem. Rozlehlá zahrada, tři patra a dvě terasy k tomu. Ložnice s pohledem přímo na západ slunce z terasy. Nekonečně kladných atributů, unikátní genius loci a poslední navržená stavba věhlasného architekta Adolfa Loose, to je Winternitzova vila. Prožijte noc v kulturní památce. Alespoň jednou za život.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Pokud se považujete za milovníka estetiky, vyhledáváte architektonické skvosty a krása kolem vás nabíjí a inspiruje, neměli byste si tento prožitek ve Winternitzově vile nechat ujít. Díky osvícenému přístupu majitelů se i z vás může stát na jednu noc majitel vily.
Číst více
Parkování
Rozkvetlá zahrada
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Adult only
Konferenční místnost
2x 533 m2 2x

Chcete se stát na jednu noc majiteli vily od Adolfa Loose? Nabízíme vám jedinečnou možnost tento pocit zažít. Ve vile si můžete sami v hlavní hale dát večeři, prožít romantickou noc v dobově zařízené ložnici a posnídat na jedné ze tří teras. Po ukončení prohlídek vily v 18:00 vám personál předá klíče od celé budovy a vy jste až do 10:00 ráno druhého dne jejím jediným majitelem.

Od 9 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Loosův Genius Loci

Říká se, že esteticky vyvážené prostředí působí blahodárně na tělo a především mysl člověka. Rukopis slavného architekta Adolfa Loose, který navrhl vilu spolu s Karlem Lhotou, je tu zřejmý na každém kroku.

Celá vila pro nás

Od momentu, kdy dostanete klíče, je celá vila jen a jen vaše. Užijte si absolutní soukromí a čas věnujte sobě.

Ideální překvapení

Pro významem podobné vily je běžné, že se do nich člověk dostane pouze na pár okamžiků při komentované prohlídce. Možnost strávit tady noc je jedinečná a o to víc poslouží jako originální dárek milované osobě nebo blízkému příteli.

Svatba z 30. let

Jestli hledáte neotřelé svatební místo, jste tady správně. Svatba ve vile má neopakovatelný nádech z minulého století a majitelé vám rádi pomohou připravit váš den dle vašich představ.

Večeře s číšníkem

Nechte se rozmazlit a večeři si poručte naservírovat přímo v historické hale. Vstřícní majitelé vám rádi prozradí víc.

Osvícení majitelé

Majitelé jsou srdcaři, kteří o dům pečují s obrovskou úctou k architektuře, rodině a historii vily. Toto poselství se plynule šíří i na hosty. Navíc má vila bohatý kulturní a vzdělávací program, za což vděčí právě otevřené mysli majitelů.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Na Cihlářce 10
15000 Praha 5
Navigovat Web