Wellnessvagón

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Vzpomínáme si, jak jsme jako malí vydrželi celé hodiny sledovat projíždějící vlaky, a ještě větší radost jsme měli, když jsme s rodiči vyrazili na výlet. Jásejte! Objevili jsme pro vás netradiční ubytování v přestavěném vagonu z legio vlaku v samém srdci Třeboňska.

 

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Parkování
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Jestli si myslíte, že vagón je obyvatelný jen v letních měsících (i pro ně je tu klimatizace), tak to se mýlíte. V zimě si pohodlně zatopte v kamnech a zachumlejte se s knížkou. Nebo si zpříjemněte večer ve vířivce, umístěné v zimní zahradě, prohřejte své tělo ve finské sauně a vykoupejte se ve venkovním sudu. V zimě pod ním jenom zatopíte, nasadíte pro jistotu čepice, ať vám nezmrznou uši a budete si vychutnávat skvělou horkou lázeň.

Kde budete spát

Nebudou vás chtít pustit vaše ratolesti na odpočinkový víkend bez nich, nemusíte se bát, i oni se sem vejdou. Vyspí se na rozkládací dvojposteli a vy budete mít pohodlí na prostorné manželské posteli. Kromě postelí se do vagónu vešla i celá kuchyňská linka včetně lednice, trouby a sporáku a koupelna se sprchovým koutem a wc.

 

Co tam můžete dělat

Třeboňsko je perfektním místem pro výlety na kole, pěší túry nebo dlouhé procházky po lesech, které ocení houbaři. Přímo u vagónu můžete i rybařit u rybníka Hejtman. Nenechte si ujít prohlídku města Třeboň nebo kousek severněji, Jindřichův Hradec. 

Nebude-li se vám chtít opouštět ubytování, ale chcete čas strávit aktivně, zahrajte si beach volejbal, ruské kuželky nebo třeba basket. Vše přímo u vagónu.

Co byste měli ještě vědět

  • Parkovat můžete pohodlně přímo u vagonu
  • Brikety ke koupacímu sudu vám majitelé za drobný poplatek nachystají
  • Wifi zde taky chytnete
  • V celém vagónu je přísný zákaz kouření

Ocenění

  • Vítěz fanoušků  Facebooku a Instagramu 2018 Vítěz fanoušků Facebooku a Instagramu 2018
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

KuŘíp srub

Kouzelné roubenky

Chata v lese

Glamour camping

Srub U Kocoura

Kouzelné chalupy

Wellnessroubenka

Kouzelné roubenky

Chalupa Svébohy

Kouzelné chalupy