Wellnessvagón

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Vzpomínáte si, jak jsme jako malí vydrželi celé hodiny sledovat projíždějící vlaky? Přijde vám cestování po kolejích romantické a nejraději byste dovolenou prožili na palubě Orient expresu? Nyní si můžete splnit svůj dětský sen a v samém srdci Třeboňska strávit noc v přestavěném vagonu z legio vlaku. Zažijte něco opravdu výjimečného a vyrazte do Wellnessvagónu. Jen pozor, aby vám tento rychlík neujel!

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Parkování
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Jestli si myslíte, že vagón je obyvatelný jen v letních měsících (i pro ně je tu klimatizace), tak to se mýlíte. V zimě si pohodlně zatopte v kamnech a zachumlejte se s knížkou. Nebo si zpříjemněte večer ve vířivce, umístěné v zimní zahradě, prohřejte své tělo ve finské sauně a vykoupejte se ve venkovním sudu. V zimě pod ním jenom zatopíte, nasadíte pro jistotu čepice, ať vám nezmrznou uši a budete si vychutnávat skvělou horkou lázeň.

Kde budete spát

Ideální je vagón pro dvojice, ale pokud nechcete vyrazit na romantický výlet sami, vezměte děti s sebou. Nemusíte se bát, i oni se sem vejdou. Vyspí se na rozkládací dvojposteli a vy budete mít pohodlí na prostorné manželské posteli. Kromě postelí se do vagónu vešla i celá kuchyňská linka včetně lednice, trouby a sporáku a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Co tam můžete dělat

Třeboňsko je perfektním místem pro výlety na kole, pěší túry nebo dlouhé procházky po lesech, které ocení houbaři. Přímo u vagónu můžete i rybařit u rybníka Hejtman. Nenechte si ujít prohlídku města Třeboň nebo kousek severněji, Jindřichův Hradec. Nebude-li se vám chtít opouštět ubytování, ale rádi byste čas strávit aktivně, zahrajte si beach volejbal, ruské kuželky nebo třeba basket.

Co byste měli ještě vědět

  • Parkovat můžete pohodlně přímo u vagonu
  • Brikety ke koupacímu sudu vám majitelé za drobný poplatek nachystají
  • Wifi zde taky chytnete
  • V celém vagónu je přísný zákaz kouření

Ocenění

  • Vítěz fanoušků  Facebooku a Instagramu 2018 Vítěz fanoušků Facebooku a Instagramu 2018
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Wellness Rock Live

Apartmány

Chalupa Svébohy

Kouzelné chalupy

Srub U Kocoura

Kouzelné chalupy

Forsthaus Langschlägerwald

Penziony

Wellnessfishing

Glamour camping