Wellnessroubenka

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Hledáte místo, kde si pořádně odpočinete a načerpáte síly na každodenní povinnosti? V tom případě se vypravte do krásných jižních Čech, kde na vás nedaleko Třeboně čeká dřevěná chalupa, která v sobě skrývá vše, co potřebujete pro dokonalý relax. Nejluxusnější pak je ručně vyrobený koupací sud, ve kterém můžete usednout, ať už venku pálí slunce, nebo poletují vločky.

Kde budete spát

Chalupa je rozdělena na dvě části se samostatným vchodem, do každé se vejde až 9 lidí. Každá část má v podkroví 4 ložnice. Až budete uléhat do bílé postele pod dřevěným stropem obklopeni kožešinou, budete si připadat jako v ráji. V přízemí je pak typická sednice s krbovými kamny, u kterých strávíte příjemné večery. K dispozici je vybavený kuchyňský kout.

Co tam můžete dělat

Jak už název místa napovídá, budete se hýčkat. Každá roubenka má vířivou vanu pro 5 lidí a saunu. Venku pak stojí sud, ve kterém si ohřejete vodu a můžete se koupat v létě, ale i v zimě. Rybaření je další skvělá věc, při které si odpočinete. Kousek od roubenky je rybník Hejtman, pruty si můžete zapůjčit na místě. Do Třeboně plné památek a zajímavých míst je to jen 17 kilometrů.

Co byste ještě měli vědět

Wifina je v celém objektu

Pro děti je připravena trampolína a hřiště.

Využít můžete posezení s grilem.

Parkování na pozemku.

Objekt má uzamykatelnou kolárnu.

Další nabídky v této lokalitě

Forsthaus Langschlägerwald

Penziony

Baumhaus Lodge Schrems

Glamour camping

Srub U Kocoura

Kouzelné chalupy

Wellnessvagón

Glamour camping

Chata v lese

Glamour camping