Wellnessroubenka

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Hledáte místo, kde si pořádně odpočinete a načerpáte síly na každodenní povinnosti? V tom případě se vypravte do krásných jižních Čech, kde na vás nedaleko Třeboně čeká dřevěná chalupa, která v sobě skrývá vše, co potřebujete pro dokonalý relax. Nejluxusnější pak je ručně vyrobený koupací sud, ve kterém můžete usednout, ať už venku pálí slunce, nebo poletují vločky.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Chalupa je rozdělena na dvě části se samostatným vchodem, do každé se vejde až 9 lidí. Každá část má v podkroví 4 ložnice. Až budete uléhat do bílé postele pod dřevěným stropem obklopeni kožešinou, budete si připadat jako v ráji. V přízemí je pak typická sednice s krbovými kamny, u kterých strávíte příjemné večery. K dispozici je vybavený kuchyňský kout.

Co tam můžete dělat

Jak už název místa napovídá, budete se hýčkat. Každá roubenka má vířivou vanu pro 5 lidí a saunu. Venku pak stojí sud, ve kterém si ohřejete vodu a můžete se koupat v létě, ale i v zimě. Rybaření je další skvělá věc, při které si odpočinete. Kousek od roubenky je rybník Hejtman, pruty si můžete zapůjčit na místě. Do Třeboně plné památek a zajímavých míst je to jen 17 kilometrů.

Co byste ještě měli vědět

Wifina je v celém objektu

Pro děti je připravena trampolína a hřiště.

Využít můžete posezení s grilem.

Parkování na pozemku.

Objekt má uzamykatelnou kolárnu.

Další nabídky v této lokalitě

Baumhaus Lodge Schrems

Boutique hotely

Wellnessfishing

Glamour camping

Srub U Kocoura

Kouzelné chalupy

Chata v lese

Glamour camping

Na Špejcharu

Apartmány