Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 1 600 Kč
za noc
Odpočiňte si ve stylovém vinařství a jeho originálních apartmánech a ochutnejte víno z vlastních biovinic. Váš výlet za vínem obohatí dechberoucí sbírka grafik od českého výtvarníka Jiřího Netíka a umělecké předměty s příběhem.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Bydlet můžete pokaždé v jiném stylu. Krásné apartmány mají plně vybavené kuchyně s designovými detaily z betonu. V pohodlných manželských postelích prospěte klidně celé ráno, hlavně po předešlé degustaci. A pokud vás přijede víc, zbytek hostů se vyspí na přistýlkách.
Číst více
Vinný sklípek
Parkování
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Konferenční místnost

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 1 800 Kč
za noc

Naše tipy

Mandloně

Na město se můžete podívat z mandloňové rozhledny, k níž vede mandloňová stezka, která prochází údajně největším mandloňovým sadem ve střední Evropě.

Výhledy

Z oken apartmánů je překrásný výhled jak na město Hustopeče, tak na svah porostlý hroznovým vínem a čarokrásnou levandulí.

Posezení

Se sklenkou vína můžete rozjímat na posezení před vinařstvím nebo na privátní terase s vlastním grilem.

Unikátní sklípek

Ten vytvořili výtvarníci Šimon Rujbr a Martin Ptáček ze studia MOMO interiér. Zvenčí dům vypadá obyčejně, uvnitř můžete díky skleněným deskám mezi patry pozorovat hvězdy.

Vinařství sv. Václav

Ochutnejte, která vína jsou zařazená do tří produktových řad. Po degustaci můžete ve vinařství své nejoblíbenější lahve rovnou i nakoupit.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Na Hradbách 78
693 01 Hustopeče
Navigovat Web