Vinařství Skoupil

Zažijte jiný rozměr vinařské turistiky. Petr Skoupil se vínům věnuje již od roku1992, historie vinařství a rodinná tradice však sahá až do poloviny 19. století. Výsledkem jeho umu a zkušeností jsou odrůdově čistá a mimořádně zajímavá přívlastková vína, za která několikrát obdržel i ocenění vinař roku.

Jeho vinařství sídlí ve Velkých Bílovicích, skvělá vína i moderní gastronomii ve spojení s tradiční moravskou kuchyní můžete ochutnat v restauraci Vinařský dům.Číst více

Vybavení

  • Parkování
  • Vinařství
  • Vinný sklípek
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

kde budete spát

Na hosty čeká stylové ubytování Vinařského domu s výhledem na malebné vinohrady. Pokoje jsou nové a jednoduché, přesto pohodlně zařízené. Každý z nich má k dispozici koupelnu vybavenou pohodlným sprchovým koutem. Vybrat si můžete ze 14 pokojů a jednoho apartmánu.

Co tam můžete dělat

Velké Bílovice leží v mikroregionu Lednicko-Valtický areál, takže první tip na výlet máte jistý. Tento areál je zapsán na seznamu UNESCO a jezdí se na něj dívat turisté z celého světa. V okolí obce se nachází rybníky vhodné k rybaření. Celá oblast je ideálním místem k turistickým a cyklistickým výletům.

Co byste měli ještě vědět

Snídaně je v ceně ubytování.

Wifi je samozřejmostí v celém objektu.

Hostům je k dispozici parkoviště přímo u penzionu.

V restauraci lze uspořádat svatbu, či jinou soukromou či firemní akci.

Místní vína seženete ve vinotékách po celém Česku.

Další nabídky v této lokalitě

Apartmány U Stařenky

Apartmány

Villa Hrušky

Penziony

Hotel Lotrinský

Hotely

BB Apartmán

Apartmány

Vinný sklep Tosca

Apartmány