Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Zažijte jiný rozměr vinařské turistiky. Petr Skoupil se vínům věnuje již od roku 1992, historie vinařství a rodinná tradice však sahá až do poloviny 19. století. Výsledkem jeho umu a zkušeností jsou odrůdově čistá a mimořádně zajímavá přívlastková vína, za která několikrát obdržel i ocenění vinař roku.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Stylové ubytování s výhledem na malebné vinohrady nabízí jednoduché pokoje. Každý z nich má k dispozici koupelnu se sprchou, která z vás spláchne náročné dozvuky večerní degustace. Snídani máte v ceně, tak se najezte dosyta, ať načerpáte síly na den plný zážitků.
Číst více
Vinný sklípek
Parkování v ceně
Svatební místo
Dobře tu vaří
Adult only
Konferenční místnost

Naše tipy

ANO ve vinařství

Obřad a oslava vaší lásky už nemůže mít malebnější pozadí. Prožijte svatební den mezi vinicemi s výbornými víny Skoupil.

Degustujte

Využijte řízenou degustaci a prohlídku vinařství s odborným výkladem. Ochutnat můžete šest až čtrnáct druhů vín se skvělým občerstvením.

Nečekaně ryby

Pokud máte doma prut a dost trpělivosti, vezměte oboje s sebou. U obce se nachází rybníky vhodné k rybaření. Stačí nahodit.

Dobroty

Vinařství sídlí ve Velkých Bílovicích, skvělá vína i to nejlepší z moderní a moravské gastronomie můžete ochutnat v místní restauraci Vinařský dům.

I pro byznysmeny

Vyberte si protentokrát na svou firemní akci vinařství. U Skoupilů můžete využít dataprojektor, plátno, flip chart, tiskárnu i kopírku. Ideální zázemí.

Etiketa na míru

Domluvte se ve vinařství, aby vám vytvořili své víno s originální etiketou a odvezte si po pobytu dárky pro své nejbližší.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Sadová 1399
691 02 Velké Bílovice
Navigovat Web

Ubytování

V budově je pro hosty připraven jeden apartmán, šest dvoulůžkových pokojů, jeden třílůžkový, pět čtyřlůžkových a dva pětilůžkové pokoje.

Zařízení

Parkování pro hosty a restaurace s letní zahrádkou.