Villa Emily

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Jen si to představte. Opravdu krásná, velkoryse řešená vila. Jen pár kilometrů od hlavního města, přesněji asi půlhodina jízdy autem. Tak blízko, přesto na první pohled tak daleko. Vila sousedí už jen s lesy a loukami. Z oken navíc můžete sledovat stádo koní, na kterých se můžete po domluvě projet, nám stačil jen pohled na ně!

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Už samotný příjezd je velkolepý. Otevřou se před vámi vrata a vjedete do oázy klidu. Přivítá vás milá paní majitelka Sára, provede vás vilou a vše ukáže. Důležité je, pozorně poslouchat. Dům je velmi inteligentní a samostatný, na jeho ovládání vám bude stačit znát jen pár důležitých dotykových obrazovek. Kromě chytrých spotřebičů, skvělé, prostorné kuchyně a velkorysých dispozic domu vás ke všemu na stole, čekají domácí makrónky, které peče sám Sářin syn. 

Kde budete spát

Dům má tři ložnice. V každé z nich najdete velkou a pohodlnou manželskou postel, ideální pro páry, ale také pro rodiny s dětmi. Ve spodním patře jsou dvě, každá se samostatným vstupem na terasu, k bazénu, vířivce a na zahradu. V patře je pak třetí ložnice, zabírá celé patro. Je to právě ten krásný prostor, ze kterého můžete pozorovat pasoucí se stádo koní. Zároveň tady máte k dispozici také vlastní celoprosklenou koupelnu!

Co tam můžete dělat

Nemusíte odsud vytáhnout paty a to doslova! Ať už si dáte několik bazénů, strávíte noc a třeba i den ve vířivce, chodíte boso po trávě, opalujete se, čtete si na lehátku knížku, hrajete ping pong, nebo společenské hry. Jste zalezlí ve finské sauně, připravujete jídlo, nebo vyrazíte ven, na kolo, na koně. Možností je tolik, že nebudete vědět, kterou "formu odpočinku" nakonec zvolit. 

Co byste měli ještě vědět

  • Kola jsou zde zdarma k zapůjčení.
  • Využijte vířivku, bazén a krásnou zahradu ke svému odpočinku.
  • Klid a pohoda jen pár kilometrů od Prahy. 

Další nabídky v této lokalitě

Art Hotel Praha

Hotely

Na Kmíně

Penziony

The Grand Mark Prague

Upper Class

Port X

Glamour camping

Yard resort

Penziony