Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4000.00 Kč
za noc
"Wow" je to pravé slovo. Opravdu krásné, chytré a velkorysé vile vládne sklo, světlo a luxusní vybavení. Ačkoliv je jen kousek od hlavního města, jejími sousedy jsou lesy, zelené louky a stádo koní, které můžete pozorovat z oken. Vítejte na místě, kterému byste velmi rádi říkali domov.   
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Už samotný příjezd je velkolepý. V přepychové oáze klidu vás s úsměvem přivítá majitelka Sára. Provede vás inteligentním a samostatným domem, na jehož ovládání vám bude stačit pár dotykových obrazovek. Milým detailem je dárek na uvítanou, skvělé domácí makrónky, které napekl Sářin syn.
Číst více
Na samotě
Soukromá vířivka
Rozkvetlá zahrada
Kolo / Elektrokolo
Přijímáme vouchery AP
Venkovní bazén

Naše tipy

Terasa snů

Odsud se za letních dnů nehnete. Osvěžující voda bazénu příjemně ochladí a v moderní vířivce zapomenete na všechny starosti. Nechte se hladit slunečními paprsky na lehátku, třeba se svou oblíbenou knihou.

Nuda? Neexistuje!

Uspořádejte turnaj v ping pongu, pokořte společenské hry, vypněte ve finské sauně nebo vyrazte ven, pěšky i na kolo. Možností je tolik, že nebudete vědět, kterou formu zábavy zvolit.

Ušlechtilí sousedé

Naladil vás výhled z okna na projížďku na koni? Po domluvě si můžete některého z nich osedlat.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Dubová 793
250 64 Měšice u Prahy
Navigovat Web