Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Představujeme vám nejstarší hotel ve Vysokých Tatrách z roku 1876. První majitel Villy, Mikuláš Szontagh, byl zakladatelem Nového Smokovce a vytvořil první sanatorium a služby na světové úrovni. Nynější majitelé Villu zrekonstruovali a ačkoli ji zůstal její jedinečný historický nádech, okouzlí vás také její stylový, originální a moderní design. Už při příchodu ucítíte velkolepost tohoto místa a oceníte milé a velmi osobní prostředí. Třešničkou na dortu je pak fakt, že se Villa nachází přímo v centru městečka a přesto v překrásné přírodě, vysoko v horách. 

Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Toto jedinečné dědictví, jež je domovem zakladatelů města Nový Smokovec, propůjčuje rezidenci množství elegance. Ubytování je individuálně navržené, pohodlné a vybavené moderními i tradičními prvky. Upoutá vás krásný a luxusní interiér. Zároveň je velmi velkorysé a obdivovat zde můžete řemeslné práce, na kterých si majitelé dali opravdu záležet. Snídaně jsou opravdovým zážitkem a s péčí a láskou se vám, tak, jako nám, ve Ville bude věnovat velmi milý a vždy ochotný personál.
Číst více
Parkování v ceně
Domácí snídaně
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Kolo / Elektrokolo

Naše tipy

Zážitky na míru

Ve Ville máte možnost využití jedinečných balíčků, jako třeba pouť za tatranskými medvědy, ubytovací balíček pro horo-milovníky s výstupem na váš vysněný tatranský štít, golfisty, balíček plný zážitků, případně zaměřených na e-biky či jógu.

Neuvěřitelná poloha

Villa se nachází uprostřed majestátních Tater a disponuje úžasnou centrální polohou.

Relax ve Ville

Kdyby jste tady strávili týden, pořád je to málo. O vaše tělo se postará privátní wellness, kde je jacuzza, finská sauna a odpočinková místnost s krbem, vše najdete přímo ve Ville.

Historie s moderním duchem

Fakt, že je budova historickým unikátem pocítíte hned při příjezdu. Ve spojení s moderními prvky, velkorysými protostory a milým personálem je to tady balzám na duši.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nový Smokovec
059 60 Tatranská Lomnica
Navigovat Web

Ubytování

Parkovat můžete přímo u Villy. Vyspíte se zde na nejlepších postelích ve Vysokých Tatrách Domácí mazlíčky nechejte tentokrát doma. Villu vám rádi pronajmou celou na svatbu, či jiné eventy. Nechte zde hýčkat své tělo a duši, tak jako to zde dělají a umí už od roku 1876.

Zařízení