Villa 603

Vila se nachází na velmi atraktivním místě Beskyd, na samotě u lesa. Celý interiér domu je laděn do stylu masivního dřeva, odkrytých trámů v podkroví, kamene na zdech a kožených sedaček. Přijeďte, ať už sem vezmete partu přátel na víkend nebo se zde rozhodnete uspořádat svatbu. Nic zde není nemožné.

Jak to tam chodí

Nenápadně vyhlížející vila u lesa na okraji města Příbor z přelomu století je rájem nejen díky své poloze, ale především úžasným majitelům. Maruška se Zdeňkem jsou nejmilejší hostitelé, jaké si dovedete představit. Když si u nich pronajmete vilu na svatbu nebo na akci, budou se vám nadmíru věnovat, doporučí vám to nejlepší a pokusí se splnit každé vaše přání. Nejen při akci ale můžete obdivovat úchvatné pohledy od východu na Lašsko – hrad Hukvaldy, přes pahorky Beskyd – Lysá hora, Smrk, Pustevny, Červený kámen, Javorník, Bílá hora a Štramberk. 

Kde budete spát

Vilka prošla v uplynulých letech kompletní rekonstrukcí, při které byl kladen maximální důraz na zachování autentičnosti. Ubytuje tak až 16 osob v pokojích po dvou nebo jednom podkrovním, rodinném čtyřlůžkovém pokoji. Ve ville jsou dvě koupelny, každá se sprchovým koutem a WC. K dispozici vám je dále plně vybavená kuchyň včetně sklokeramické desky, rychlovarné konvice, horkovzdušné trouby, mikrovlnné trouby, kávovaru, myčky a velké lednice s mrazákem. V okolí se nacházejí restaurace a obchody. Do vilky je možnost dovozu jídla.

Co tam můžete dělat

 Z kuchyně navazuje zastřešená venkovní terasa s venkovní kuchyní, kde si pro své hosty majitelé připravili jukebox s mikrofonem. Až si tedy uděláte večer s přáteli karaoke party, půjčte si chlazení na pivo, ať je váš večer ještě o něco lepší.

Chcete-li si dopřát trochu odpočinku, zarezervujte si venkovní koupací sud, kde se můžete ohřát i v zimních, chladných dnech. Do sudu si s sebou můžete vzít sklenku luxusního vína z domácího vinného sklepa, nacházejícím se pod samotnou villou. Představte si, jak přeběhnete zahradu v plavkách a v županu, naložíte se do horkého sudu se zimní čepicí na hlavě a se skleničkou v ruce pozorujete pole se srnkami před Vámi. Pohádka…

V blízkosti se nachází hrad Hukvaldy, hrad Starý Jičín, skanzen Rožnov pod Radhoštěm a spoustu dalšího jak sportovního, tak kulturního vyžití, takže nudit se zde určitě nebudete. My doporučujeme návštěvu krásného městečka Štramberk nejen kvůli vyhlášené místní specialitě štramberským uším. 

Co byste měli ještě vědět

Soukromé parkoviště až pro 8 aut

Wifi připojení ve všech prostorách villy

Domácí mazlíčky nechte doma

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Kouzelné chaloupky 2019 Vítěz v kategorii Kouzelné chaloupky 2019
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Mezi plůtky

Boutique hotely

Rekovice

Penziony

Penzion Roubenka

Kouzelné roubenky

Villa Rosenaw

Boutique hotely

Ráj na zemi

Malé penziony