Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 7500.00 Kč
za noc
Přejít na web místa
Vila se nachází na velmi atraktivním místě Beskyd, na samotě u lesa. Nesporně na vás zapůsobí autentický interiér tvořený masivním dřevem, odkrytými trámy, kamennými zdmi a koženými sedačkami. Přijeďte s partou přátel na víkend nebo zde uspořádejte svatbu. Slovo "nemožné" tu neznají.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Nenápadně vyhlížející vila u lesa na okraji města Příbor z přelomu století je rájem nejen díky své poloze, ale především úžasným majitelům. Maruška se Zdeňkem jsou nejmilejší hostitelé, jaké si dovedete představit.
Číst více
Vítěz v kategorii Kouzelné chaloupky
Vinný sklípek
Na samotě
Parkování v ceně
Koupací dřevěný sud
Rozkvetlá zahrada
Svatební místo

Naše tipy

Výjimečné výhledy

Obdivovat budete úchvatné pohledy od východu na Lašsko (hrad Hukvaldy) až po pahorky Beskyd (Lysá hora, Smrk, Pustevny, Červený kámen, Javorník, Bílá hora a Štramberk).

O hladu nebudete

V okolí se nacházejí restaurace a obchody. Po domluvě vám majitelé rádi dovezou do vilky jídlo. Doporučujeme návštěvu krásného Štramberku nejen kvůli vyhlášené místní specialitě štramberským uším.

Horká lázeň

Zarezervujte si venkovní koupací sud, který zahřeje i v zimě. S sebou si můžete vzít sklenku luxusního vína z domácího vinného sklepa a pozorujte pole se srnkami. Pohádka...

Karaoke

Na zastřešená terase s venkovní kuchyní pro vás majitelé připravili jukebox s mikrofonem. Až si tu s přáteli uspořádáte karaoke party, půjčte si chlazení na pivo, ať je váš večer ještě o něco lepší.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Štramberská 603
742 58 Příbor
Navigovat Web