Víkendovka Korce

Jedinečný apartmánový dům jen hodinu cesty z Prahy, v samotném srdci Kokořínska s poklidnou, prvorepublikovou atmosférou. Víkendovka Korce je tím pravým místem, ať už si chcete vyrazit na víkend ve dvou, týdenní rodinnou dovolenou nebo třeba firemní teambuilding. Hledáte místo na svatbu? Romantická zákoutí, udržovaná zahrada a dokonalý klid vám zajistí nezapomenutelný den D. Tedy oprava! „Rušit“ vás tam bude maximálně bečení ovcí a zpěv ptáků.

Jak to tam chodí?

Každý apartmán je vybaven plně zařízenou kuchyní s jídelním koutem, prostory na spaní a samozřejmě koupelnou se sprchou nebo vanou. Vlastní terasa u každého pokoje s venkovním posezením pak zajistí absolutní soukromí hostů. Součástí areálu je také společenská místnost vybavena dalším kuchyňským koutem, kde můžete pořádat nejrůznější večírky nebo třeba firemní teambuildingy.  

Kde budete spát

Ubytovat se můžete v jednom ze čtyř apartmánů. Vyhledáváte-li spíš soukromí, apartmán Mácha v samostatném domě pro vás bude ideální. Ostatní tři apartmány najdete v hlavní budově, takže je jen na vás, jestli si vyberete apartmán Kokořín, kam se vejde pět osob, apartmán Bezděz s jedinečným výhledem z balkonu na okolní přírodu nebo se ubytujte v nejmenším apartmá Korce vhodným pro páry. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a vanou a samozřejmě s veškerými toaletními potřebami a přírodní kosmetikou.

 

Co tam můžete dělat

Víkendovka se nachází na Kokořínsku, a tak máte nepřeberné množství aktivit, které můžete podniknout. Okolí nabízí aktivity jako je turistika, cyklistika, plavání nebo jen poznávání památek a historických měst. Vydat se můžete třeba i na Bezděz, hrad Houska nebo samozřejmě na Kokořín. Pokud se rozhodnete něco večer ogrilovat, využít můžete jak venkovní ohniště nebo gril, který vám paní majitelka ochotně zapůjčí. 

 

Co byste ještě měli vědět

  • Svého domácího mazlíčka vezměte klidně s sebou
  • Wifi je samozřejmost
  • Parkovat můžete přímo v objektu
  • V nedalekém Nedamově v letních měsících promítají letní kino

Další nabídky v této lokalitě

Luxusní srub Líny

Kouzelné chalupy

Na Kmíně

Penziony

Na Stodolci

Penziony

Yard resort

Penziony

Krásná Samota

Malé penziony