Vienna House Andel's Prague

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Mějte Prahu na dosah. Ať jedete do hlavní metropole za prací nebo na rodinný výlet, Vienna house pro vás bude skvělým zázemím. Po celodenním brouzdání městem si odpočiňte v místním wellness nebo si dejte drink v pátém patře hotelu s výhledem na město. Uhádnete, co mají na střeše hotelu? Včelí království. Jejich domácí med můžete vyzkoušet třeba během snídaně a rovnou zhodnoťte, zda právem získali titul za nejlepší český med.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Parkování
  • Restaurace
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Elegantní design ve spojení s výraznými barvami, to je poznávací znamení pokojů Vienna House hotelu na Andělu. Během business cesty můžete využít pokoje typu superior nebo executive, pro týdenní pobyty za památkami v hlavní metropoli doporučujeme apartmán nebo studio s vlastním kuchyňským koutem.

Co tam můžete dělat

Vyjděte z hotelu a vydejte se na Malou Stranu. Vyšlápněte si na Petřín nebo si během víkendu zajděte na Smíchovskou náplavku na trhy. Po celém dni chození se ponořte do odpočinku v saunách nebo ve vířivce. Chcete-li zůstat ve formě i během svého pobytu v Praze, můžete využít služeb fitness v Synergy Clubu. Na večeři nemusíte chodit daleko, zajděte si do hotelové restaurace. Vaří perfektně a navíc na Prahu mají více než příznivé ceny.

Co byste měli ještě vědět

Vstup do fitness a wellness je pro ubytované hosty zdarma

Potřebujete pracovní prostor v Praze se všemi potřebnými službami po ruce? Zkuste tentokrát pracovat z hotelu

Cestujete s dětmi? Nemusíte se bát, že by je pobyt v Praze nudil. V hotelu vám vymyslí program na míru a udělají vše pro vaši spokojenost

Bezplatná vysokorychlostní wi-fi v celém hotelu

Parkovat můžete v podzemních garážích 

Další nabídky v této lokalitě

Design Hotel Neruda

Boutique hotely

Old royal post

Boutique hotely

Alchymist Grand Hotel and Spa

Upper Class

Dancing House – Tančící dům hotel

Hotely

Mostecka Apartment

Apartmány