Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2598.56 Kč
za noc
Když se obyvatel jižního Tyrolska zeptáte, co je nového, tak vám často odpoví "Viel nois", což v překladu znamená "Hodně dobrých zpráv". A začnou vám popisovat svoje nedávná dobrodružství. Teď je na vás, abyste jedno takové zažili právě tady, na úžasném místě, které má právě tuto frázi ve svém názvu.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Viel Nois najdete ve Funes a jak už je tu zvykem, i za tímto kouzelným místem stojí rodina - prarodiče Franz & Erna, Michi s manželkou Steffi a malou dcerkou Leni. Společně se jim povedlo vytvořit místo, kde na vás dýchne horská atmosféra okořeněná moderním designem.
Číst více
Gril / ohniště
Domácí snídaně
Kolo / Elektrokolo
Farmářské produkty
Venkovní bazén
Servis přímo od majitelů

Naše tipy

Víkendové brunche

Bohaté snídaně, které překypují dobrotami, tu jsou samozřejmostí. Ale o víkendech doporučujeme nespěchat a vychutnat si je ve formě brunche až do 11:30, ideálně se sklenkou šampaňského - je přeci víkend ;)

Hurá do hor

Val di Funes a okolí si užijete jak v zimě, tak v létě. Za zmínku a návštěvu rozhodně stojí masiv Odle, který patří do světového dědictví UNESCO. V zimě vyražte si zalyžovat do areálu Plose, kde mají nejdelší sjezdovku v jižním Tyrolsku - celých 9km!

Apartmány s kuchyňkou

Kromě klasických dvoulůžkových pokojů se můžete ubytovat také v apartmánech s kuchyňkou. A pokud by bylo potřeba, mohou vám k němu připojit i dvoulůžkový pokoj, abyste se jako rodina pohodlně vešli.

Elektrokolům zdar!

Od jara až do podzimu tu ke každému pokoji mají k dispozici dvě elektrokola, tak toho využijte a vydejte se poznat hory z cyklistického sedla. Vřele doporučujeme, protože na tyhle výhledy jen tak nezapomenete.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Peterweg 8
I - 39040 Villnöß
Navigovat Web