Věstonická Moruše

„Přijměte pozvání do našich romantických apartmánů. Nabízíme Vám pronájem 3 luxusních apartmánů v renesančním domě ze 16. století se sklepem, zahradou a posezením. Přijeďte k nám strávit nádherné chvíle, zažít neopakovatelné, vrátit se v čase, přesto využít veškerých vymožeností dnešní doby v podobě luxusního ubytování. Velice se na Vás těšíme!” – majitel Zdeněk Bednařík.

Vybavení

Jak to tam chodí

U Věstonické Moruše si budete připadat jako v pohádce. Stačí vstoupit, zavřít vrata do ulice a ocitnete se na italském venkově s výhledem na pálavský kopec. Můžete si naplno užívat atmosféry Itálie, kde pan majitel strávil 17 let života, a popíjet u toho moravské víno. Za domem je krásná zahrada s posezením stvořeným pro odpolední relaxaci s kávou nebo večerní romantickou seanci nad lahví vína.

Kde budete spát

V duchu renesance se nenese pouze zahrada, která obklopuje dům, ale i vybavení každého ze 3 apartmánů. Pan Bednařík vlastnoručně celý dům několik let pečlivě rekonstruoval a vybíral i nábytek a doplňky při svých cestách po Itálii. V pokojích naleznete původní prvky jako fragmenty fresek na stěnách nebo dobový strop. Pokoje jsou buď pro dvě, nebo čtyři osoby. Všechny apartmány jsou vybaveny královsky velkou postelí a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. 

Ve společných prostorách domu máte k dispozici plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a dlouhým stolem, kde ráno můžete posnídat s dalšími hosty apartmánů.

Co tam můžete dělat

Součástí apartmánů je vinný sklípek, kde vám pan majitel rádi připraví řízenou degustaci moravských vín s pohoštěním. Pokud vás večerní ochutnávka vín zmůže, načerpejte druhý den energii originální Slovanskou královskou masáží Amyris.

Nechce-li se vám během pobytu vařit, můžete využít sjednaných slev v okolních restauracích. Případně po předchozí domluvě lze zařídit snídani přímo v apartmánu, a to i v raw kvalitě nebo např. bezlepkové. 

Co byste měli ještě vědět

Wifi volně k dispozici

Soukromé parkoviště v areálu

Stravování lze zajistit v okolních restauracích

Další nabídky v této lokalitě

Vinný Tunel

Malé penziony

Štajnhaus

Malé penziony

Apartmány Antico

Apartmány

Pastuška

Penziony

Apartmány V Jámě

Apartmány