Usedlost U lípy Blatiny

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Svůj aktivní životní styl milovat můžete, ale někdy přijde okamžik, kdy se potřebujete vzdálit – do klidu, ticha, soukromí. Ať už proto, že potřebujete najít múzu pro svou uměleckou tvorbu nebo vysoké soustředění na svůj nový projekt. Anebo proto, že si jednoduše chcete užít s partnerem chvilku pro sebe, protože pro samou péči o rodinu a domov na sebe nemáte čas. Stáhnout se a schovat na místo, co nikdo nezná, kde obklopeni čistou energií přírody zůstanete nerušeni, přesto ale v luxusu, který máte rádi. 

Cena od3900 Kč Pokoj /noc

Kapacita 5 pokojů, 10 lůžek

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Vana
  • Vinný sklípek
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Co tam můžete dělat

Retreat U lípy leží v samém srdci panenské přírody Vysočiny v oblasti Žďárských vrchů a je skvělý i pro trávení volného času s přáteli. Během dne se můžete věnovat procházkám v okolí, jízdě na elektrokole, projet se na koních nebo cvičit odpal na krásném golfovém hřišti Svratka, nejstarším v České republice. Zimní krajina s hlubokými lesy i otevřenými pláněmi nabízí ideální terény pro vášnivé běžkaře. Den pak můžete završit příjemnou atmosférou v místnosti s velkou kuchyní a krbem, a společně posedět u vína. Nebo se přesunout do venkovní sauny a zchladit v bio koupacím jezírku. 


Jak to tam chodí

Původní zchátralý dům proměnili architekti v usedlost v minimalistickém stylu s čistým designem, který zůstává v souladu s místním prostředím. Na Blatinách najdete 5 samostatných apartmánů. Do každého z nich se dostanete rovnou z garáže, aniž by o vás kdokoli věděl. Pak už to bude váš dočasný domov se vším, co budete potřebovat. 

Kde budete spát

Kdy naposledy jste se probudili uprostřed noci do čisté tmy a ticha? Skrz okna vás nerušilo umělé světlo a svým sluchem jste hledali šum, který už berete jako součást života? Tady to zažijete a věřte nám, že to je teprve ten pravý odpočinek. A když si k tomu objednáte snídani do postele, nemusíte celý den už vůbec nic - jen užívat soukromí a klidu, za kterým jste sem dorazili.

Co byste měli ještě vědět

  • Usedlost je určena pro dospělé (12+)
  • Domácí mazlíčci musí zůstat doma

Slovo majitele

Adéla Skotáková
Adéla Skotáková
08/06/2021
U lípy Blatiny najdete soukromí a klid, které jste hledali.
U lípy Blatiny najdete soukromí a klid, které jste hledali.

Další nabídky v této lokalitě

Chalupa Za Humny

Kouzelné chalupy

Roubenka Flora

Kouzelné roubenky

Roubenka Štěpánka

Kouzelné roubenky

Chata Jestřáb

Kouzelné chalupy

Zašívárna Polom

Glamour camping