U Tomana

V samotném centru Brna na Náměstí Svobody najdete dům číslo 22, na který místní starousedlíci vzpomínají jako na proslulé cukrářství založené kavárníkem a cukrářem Emanuelem Tomanem. Na jeho počest jméno domu zůstalo a “U Tomana” se v posledních letech proměnilo na místo, kde se výborně vaří, kde mají vlastní pivovar a kde se nově můžete také ubytovat v unikátních a prostorných apartmánech.

V restauraci i pivnici nabízíme stejnou nabídku pokrmů i nápojů, doplněnou o typické pochutiny k pivu. Gastronomický zážitek budete mít z poctivě připravených jídel, která neobsahují žádné glutamáty a jsou uvařeny ze surovin z čistě domácích chovů či farem. To také uvidíte skrze okno do kuchyně v zadní části pivnice a v obou patrech Vás obslouží vždy usměvavý personál, protože U Tomana takový prostě jsme.

Vybavení

  • Industriální prostor
  • Luxusní postel
  • Pivovar
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Pokud máte rádi prostor a nejste fandové typických hotelových pokojů, tak U Tomana je přesně to místo, které hledáte. Na výběr máte z celkem 11 dvoulůžkových apartmánů, které jsou inspirovány motocyklovou Grand Prix, funkcionalismem Vily Tugendhat, nebo třeba i brněnskými kasematy na Špilberku. 

Kde budete spát

Velikost apartmánů je opravdu velkorysá a v každém se budete cítit jako doma. Díky různým stylům si můžete vybrat ubytování, které je nejblíž vašemu vkusu. Střešní tzv. Lázeňské apartmá má k dispozici také plně vybavenou kuchyň, vlastní saunu a obrovskou terasu s výhledem na Náměstí Svobody.

Co tam můžete dělat

V přízemí a prvním patře najdete restauraci s pivnicí, kde vás čeká gastronomický zážitek z poctivě připravených jídel, která neobsahují žádné glutamáty a jsou uvařeny ze surovin z čistě domácích chovů či farem. A pokud budete chtít objevovat Brno, které v poslední době zažívá boom nejrůznějších bister, barů a restaurací, nemůžete mít lepší základnu - U Tomana jste přímo v centru, odkud je to všude kousek.

Co byste měli ještě vědět

  • Wi-fi je v ceně
  • Každý pokoj má klimatizaci
  • Parkování je možné v nedalekých garážích

Další nabídky v této lokalitě

Statek Samsara

Penziony

Hotel Sladovna

Hotely

Vinný Tunel

Malé penziony

Vinařství Gotberg

Malé penziony

Kůlna

Penziony