Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3 400 Kč
za noc
Přejít na web místa
Malebné ubytování ve valašském stylu, v objetí krásné přírody moravských Beskyd, přitom však na dosah veškerého moderního komfortu. To jsou dvě chaloupky ve Velkých Karlovicích, místo, které vás ohromí na první pohled.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Stejně se budete cítit uvnitř obou stavení. Menší bude útočištěm pro čtyři z vás a do větší se vejde skupina osmi lidí. Tradiční beskydský styl uspokojí vaši chalupářskou duši a moderní vybavení zase touhu po pohodlí a komfortu.
Číst více
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Na polosamotě
Dětské hřiště / koutek
Krb

Naše tipy

Finské koty

Pokud vám počasí nebude přát, využijte luxusní finské koty. V nich můžete grilovat za každého počasí. Uzavřený prostor se rychle zaplní vůní grilovaného masa, teplem a veselím.

Neochuzujte se o zážitky

Nedaleko je Kulíškova naučná stezka. Milovníky sportu potěší 9 jamkové golfové hřiště a rozsáhlá síť turistických, cyklistických i běžeckých tras.

Wellness za humny

Hosté chaloupek mají neomezený volný vstup do termálních bazénů ve Wellness hotelu Horal. Kde lze využít také lanový park či půjčovnu Segway.

Děti se zabaví

Rodiče jistě ocení prostornou travnatou zahradu i malé dětské hřiště se skluzavkou a pískovištěm.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Velké Karlovice 986
756 06 Velké Karlovice - Léskové
Navigovat Web