U Pařízků

Malebné ubytování ve valašském stylu, v obklopení krásné přírody moravských Beskyd, přitom však na dosah veškerého moderního komfortu. To nabízí dvě chaloupky ve Velkých Karlovicích. Chaloupky poskytují soukromí, komfortní vybavení a nádhernou zahradu, na které můžete odpočívat.

A pokud vám počasí nebude přát, využijte luxusní finské koty, které k chalupám přísluší. V nich můžete grilovat za každého počasí, když venku mrzne až praští a za okny leží hromady sněhu, i v během teplých letních večerů. Uzavřený prostor se rychle zaplní vůní grilovaného masa, teplem a veselím.Číst více

Vybavení

  • Lyžování
  • Parkování
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete bydlet

Podle toho, kolik vás bude, můžete si vybrat z menší a větší chaloupky. Do menší se vejdou čtyři lidé, zatímco do větší až 10. Chalupy jsou nové, postavené v tradičním beskydském stylu, přesto nabízejí moderní vybavení jako televizi, domácí kino a podlahové vytápění.  V obývací místnosti najdete kachlová kamna, kuchyňské kouty jsou plně vybavené, abyste v nich mohli pohodlně připravit jídlo. Součástí velké chalupy je i sauna.

Co tam můžete dělat

V blízkém hotelu Horal můžete využít lanový park či půjčovnu Segway. Nedaleko je Kulíškova naučná stezka a dětský park Razulák. Milovníky sportu potěší devítijamkové golfové hřiště a rozsáhlá síť turistických, cyklistických i běžeckých tras. V obci Velké Karlovice najdete muzeum, na blízkém vrchu Milová rozhlednu, která skýtá nádherné výhledy na Javorníky. V zimě si zalyžujete na Pustevnách.

Co byste měli ještě vědět

Hosté mají neomezený vstup do termálních bazénů Wellness Horal.

Auta lze zaparkovat přímo před chalupou.

Pozemky chalup jsou oplocené a najdete na nich i malé dětské hřiště.

Na děti se zde vůbec hodně myslí, vevnitř chalup jsou vybavené dětské koutky a venku různé sportovní náčiní.

Vybavení pro děti jako židlička a postýlka jsou též samozřejmostí.

Chaloupky mají samostatnou wifi.

Denní úklid zajištěn.

Další nabídky v této lokalitě

Grandhotel Tatra

Hotely

Chalupa Sihelne

Kouzelné chalupy

Miura hotel

Upper Class

Mátěráda

Kouzelné roubenky

Chalupy Pod šenkem

Kouzelné roubenky