U Heřmanů

Chalupa vonící novotou v samém srdci Šumavy. Manželé Heřmanovi se snažili vytvořit dokonalé místo k odpočinku v přírodě a my s jistotou můžeme říct, že se jim to povedlo. Krásné dřevěné stavení, obrovská zahrada s vyžitím pro děti a posezením pro dospělé, vůně dřeva a zeleň všude kolem. Nejedná se o penzion s celodenním servisem. Důraz je U Heřmanů kladen především na péči vaše soukromí. Věnujte chvilku sami sobě, chalupa vám bude skvělým zázemím.

Cena od1260 Kč Pokoj /noc

Kapacita 18 osob

Vybavení

Jak to tam chodí?

Také cítíte tu uklidňující vůni dřeva? Z tohoto pokladu lesa je u Heřmanů vyrobeno snad úplně všechno. Od nábytku, po odkryté trámy, prkenné obložení až po schody do patra. Dřevěná je dokonce i prolézačka pro děti na zahradě před domem.

Chalupa je slouží jako útočiště. Nejlépe vám v ní bude, pokud hledáte místo, kde se budete moci věnovat jen sami sobe bez toho, aniž byste byli rušeni zaměstnanci nebo programem ubytování. Pokoje na vás budou čekat vonící čistotou v celé své kráse, ale vybavení zbytnou elektronikou nečekejte. Skvělá snídaně formou bufetu je samozřejmostí a společenská místnosti pro poklidné hraní společenských her taktéž. Tady vám bude opravdu dobře.

Kde budete spát?

U Heřmanů je k dispozici šest pokojů od dvoulůžkových až po pokoje, kam se vejde pětičlenná rodina nebo parta přátel. Každý pokoj má samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, velké pohodlné postele a stůl s židlemi, kdybyste se náhodou nechtěli večer družit ve společenské místnosti. Spát se vám tu bude jako v bavlnce. Chalupa není zamýšlená na divoké večírky, nemusíte se tedy bát, že by vás z usínání vytrhoval jakýkoliv hluk.

Co tam můžete dělat?

Šumava nabízí neuvěřitelné množství letních i zimních výletů jak do přírody, tak za zábavou. Láká vás více divočina v národním parku nebo spíš návštěva hradu Kašperk? Přímo za chalupou začíná spousta běžeckých tras a nedaleko je lanové centrum Zadov, kde se vaše děti zabaví klidně na celý den. Jisté je, že ať zde zvolíte jakýkoli program, rozhodně nešlápnete vedle.

Co byste měli ještě vědět?

  • Parkovat můžete přímo u chalupy.
  • Wifi volně k dispozici.
  • Snídaně jsou v ceně pobytu, jiné jídlo zajištěno není.
  • Na chalupě je i lyžárna pro bezpečné uložení vašich sportovních potřeb.
  • Společenská místnost je zamýšlená pro poklidné posezení. Pro bujaré večírky zvolte spíše jiné ubytování.
  • Majitelé vám vyjdou vstříc s čímkoli bude potřeba, ale celodenní servis nečekejte. Nechají vám soukromí a prostor se věnovat jen sami sobě.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Malé penziony 2019 Vítěz v kategorii Malé penziony 2019
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Angusfarm

Penziony

U Vyšaty

Kouzelné chalupy

Penzion Pěkná 26

Malé penziony

Bed & Bike Prachatice

Penziony

Nebespán apartments

Penziony