U Heřmanů

Chalupa vonící novotou, v samém srdci Šumavy. Manželé Heřmanovi se snažili vytvořit dokonalé místo k odpočinku v přírodě, na konci Kvildy a my s jistotou můžeme říct, že se jim to povedlo. Krásné dřevěné stavení, obrovská zahrada s vyžitím pro děti a posezením pro dospělé, vůně dřeva a zeleně. To je chalupa U Heřmanů.

Cena od1260 Kč Pokoj /noc

Vybavení

Jak to tam chodí?

Už jsme tu mnohokrát zmiňovali, jak milujeme dřevo v interiéru. Pokud to máte jako my, máme pro vás skvělou zprávu. V chalupě je nábytek výhradně ze dřeva, všude najdete odkryté trámy a sama chalupa je obložená dřevěnými prkny. 

Snídaně se podává formou bufetu ve společenské místnosti. Ta je vám samozřejmě k dispozici po celou dobu pobytu. Večer si zde můžete zahrát například prší nebo jednu z nabízených deskových her od majitelů.

Kde budete spát?

V chalupě vám je k dispozici šest pokojů od dvoulůžkových až po pokoje, kam se vás vejde pět osob. Každý pokoj má pak samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, velké a extra pohodlné postele a stůl s židlemi, kdybyste se náhodou nechtěli večer družit ve společenské místnosti. 

Co tam můžete dělat?

Poloha chalupy v krásné šumavské přírodě přímo vybízí k výletům. V létě nazujte pohorky a vyrazte na pramen Vltavy nebo třeba Černou horu. Mimochodem ten výhled z hory za to vážně stojí. Přímo za chalupou začíná spousta běžeckých tras. Běžky nebo třeba i sněžnice si můžete půjčit nedaleko. Pár kilometrů od chalupy, v Zadově, je nové lanové centrum, takže jestli chcete své ratolesti zabavit na celý den, tady je pro vás tip. 

Co byste měli ještě vědět?

  • Parkovat můžete přímo u chalupy
  • Wifi volně k dispozici
  • Snídaně jsou v ceně pobytu, jiné jídlo zajištěno není
  • Na chalupě je i lyžárna pro bezpečné uložení vašich sportovních potřeb

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Malé penziony 2019 Vítěz v kategorii Malé penziony 2019
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Penzion Pěkná 26

Malé penziony

Chalupy Rajsko

Kouzelné chalupy

Šumavská Maringotka

Glamour camping

Pension Grantl

Apartmány

Angusfarm

Penziony