Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Návštěva tohoto místa vás přenese zpět v čase do doby, kdy buržoazii vystřídali továrníci a průmyslníci, do doby, kdy se před dámou smekaly klobouky a vybraná etiketa byla na denním pořádku.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Obnoven do své původní podoby nabízí letohrádek svým hostům nejlepší dostupný komfort a šarm první republiky. Prožijete tu noc jako za starých dobrých časů, pečovat o vás budou komorníci a služebné.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování v ceně
Dobře tu vaří
Luxusní wellness

Naše tipy

Wellness

Koupel ve venkovní vířivce doprovodí krásný výhled na uklidňující zeleň a jedinečné sochy v parku. Teplo infrasauny či unikátní parní lázeně uvolní tělo i mysl.

Pro golfové nadšence

Pokud by jste si chtěli odpálit pár míčků, nedaleko od Letohrádku v nádherné scenérii Vysočiny se nachází Golf Resort Telč.

Procházka parkem

Rozlehlý park protíná 1,5 km cest a chodníků, naleznete zde také tenisový kurt a děti i dospělé potěší obora s daňky, holandskými kozami nebo pávy.

Kulinářský zážitek

Zážitek z pobytu doplní stylová restaurace. Zkuste například oblíbené jídlo Oldřicha Nového, šťavnatou kotletu se smetanovou omáčkou bohatě zasypanou hříbky s restovanými brambory. V restauraci lze platit pouze v hotovosti.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

U Smrčků 334
39464 Počátky
Navigovat Web

Ubytování

Pejsci jsou tu vítáni Snídaně v ceně Dětský koutek

Zařízení

WiFi Parkování Konfereční sál až pro 80 osob Rybaření přímo v areálu Zapůjčení sportovního vybavení (jízdní kola, koloběžky, tenisové rakety, nordic walking hole…)