Tvrz Orlice

  5 (7 hodnoceni)

  Hotel Tvrz Orlice je součástí areálu středověké tvrze ze 13. století, který byl v 16. století přestavěn na renesanční zámek. Leží na okraji Letohradu uprostřed malebné přírody Orlických hor. V současné době tvrz slouží jako ubytování se středověkou krčmou, pořádají se zde prohlídky originálního gotického a renesančního sklepení se sbírkou zbraní a v neposlední řadě zde naleznete historickou knihtiskařskou dílnu.

  Vybavení

  JAK TO TAM CHODÍ

  Hotel nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích, privátní wellness studio a prostorný společenský sál. Areál je vhodný pro pořádání firemních akcí, svateb či soukromých oslav. Pro děti je určeno hřiště s lanovkou a na nádvoří jistě ocení minizoo. Můžete zde navštívit i stylovou restauraci s vyhlídkovou letní terasou, která připravuje pokrmy z regionálních surovin místních farmářů nebo vyzkoušet středověkou Krčmu ve sklepních prostorách.

  KDE BUDETE SPÁT

  Ubytovat se můžete ve dvou nebo čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven pohodlnou manželskou postelí, gaučem, LCD televizí a koupelnou s vanou. 

  CO TAM MŮŽETE DĚLAT

  V původní historické budově Tvrze můžete navštívit prohlídkové okruhy s originálním gotickým a renesančním sklepením. Hotel disponuje wellness zónou, kde můžete po celý den relaxovat ve vířivce, finské sauně, parní lázni nebo si můžete dopřát masáž a ženy se mohou nechat rozmazlovat na kosmetice. Pánové naopak mohou využít malé fitness studio, kde naleznou veslovací a eliptický trenažér.

  CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

  Wifi v hotelu k dispozici

  Parkování v areálu hotelu

  V ceně je zahrnuta snídaně formou švédských sto

  Další nabídky v této lokalitě

   Chalupa Sokolík

   Kouzelné chalupy

    Ubytování Javorka

    Malé penziony

     Chalupa Pod Sviní horou

     Kouzelné chalupy

      Hotel & Depandance Kopacka

      Hotely

       Srub Midla

       Apartmány