Tvrz Orlice

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Hotel Tvrz Orlice je součástí areálu středověké tvrze ze 13. století, který byl v 16. století přestavěn na renesanční zámek. Leží na okraji Letohradu uprostřed malebné přírody Orlických hor. V současné době tvrz slouží jako ubytování se středověkou krčmou, pořádají se zde prohlídky originálního gotického a renesančního sklepení se sbírkou zbraní a v neposlední řadě zde naleznete historickou knihtiskařskou dílnu.

Vybavení

JAK TO TAM CHODÍ

Hotel nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích, privátní wellness studio a prostorný společenský sál. Areál je vhodný pro pořádání firemních akcí, svateb či soukromých oslav. Pro děti je určeno hřiště s lanovkou a na nádvoří jistě ocení minizoo. Můžete zde navštívit i stylovou restauraci s vyhlídkovou letní terasou, která připravuje pokrmy z regionálních surovin místních farmářů nebo vyzkoušet středověkou Krčmu ve sklepních prostorách.

KDE BUDETE SPÁT

Ubytovat se můžete ve dvou nebo čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven pohodlnou manželskou postelí, gaučem, LCD televizí a koupelnou s vanou. 

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

V původní historické budově Tvrze můžete navštívit prohlídkové okruhy s originálním gotickým a renesančním sklepením. Hotel disponuje wellness zónou, kde můžete po celý den relaxovat ve vířivce, finské sauně, parní lázni nebo si můžete dopřát masáž a ženy se mohou nechat rozmazlovat na kosmetice. Pánové naopak mohou využít malé fitness studio, kde naleznou veslovací a eliptický trenažér.

CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

Wifi v hotelu k dispozici

Parkování v areálu hotelu

V ceně je zahrnuta snídaně formou švédských sto

Další nabídky v této lokalitě

Chalupa ve Zvonkovém údolí

Kouzelné roubenky

Ubytování Javorka

Malé penziony

Kolovna

Penziony

Srub Midla

Kouzelné chalupy

Hejlův mlýn

Malé penziony