Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1 990 Kč
za noc
Spousta z nás si stěžuje na málo prostoru v domácnosti. Kam s postelí a skříní, jak velkou pořídit kuchyň? Parta nadšenců se nenechala odradit nedostatkem místa a zamysleli se nad tím, kolik je minimálně potřeba prostoru, aby do jednoho domku dostali vše potřebné, co člověk k žití potřebuje.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Obvodové zdi Tiny House Done jsou primárně ze dřeva. Výrobci se snažili být čistě ekologičtí a pracovat s udržitelnými zdroji. Není se o čem dohadovat, místo je vhodné jen pro dva lidi. Ostatně i to je dost na fakt, že výměra domku činí pouhých 12m2. A co v něm najdete? Naprosto vše potřebné k víkendovému pobytu.
Číst více
Na samotě
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Přijímáme vouchery AP
Adult only
Výhled

Naše tipy

Dům za strom

Kromě toho, že se v domečku můžete ubytovat, vyrábí se i na zakázky. Za každý pokácený strom, který byl použit na výrobu domku navíc vždy zasadí nový. Takže nový dům pro vás = nový strom v lese.

Po cestě k pekaři

Až se budete vracet z výletu zpět do svého lesního obydlí, zastavte se pro chleba u místního pekaře Maška, k tomu vedle pořiďte pár špekáčků, rozpalte oheň před domkem a plán na večer je jasný.

Buďte offline

Wi-fi připojení tady nehledejte, raději si užijte přítomnost jeden druhého a dokonalé souznění s okolní přírodou.

Vajíčka na kamnech

Vařič tu sice není, ale pokud se vám podaří zatopit v kamnech, pánvičku na vajíčka tu budete mít k dispozici.

Za zvuků přírody

Ráno vás probudí vycházející slunce rozmělněné mezi větvemi stromů a když si necháte na noc pootevřené okno, tak i cvrlikající ptáci.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nová ves nad Nisou
46001 Jablonec nad Nisou
Navigovat Web