Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 3 900 Kč
za noc
Tak tahle maringotka má opravdový příběh. Příběh tří kamarádek, které si ji vysnily, postavily a do posledního detailu vyšperkovaly. Celou a opravdu vlastníma rukama. Najdete ji vedle rybníka v lesích Vysočiny.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Hned, jakmile přijedete na místo, nasajete čerstvý vzduch, vůni jehličí a klidnou atmosféru, která je všude kolem. Smočíte nohy v potoce, projdete se boso trávou, odemknete maringotku a dýchne na vás útulný velkorysý prostor, který vám bude na pár dní útočištěm.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Biotop
Místo bez wifi
Domácí snídaně
Soukromá sauna
3x 17 m2 3x

Naše maringotka je postavená s láskou a nabídne unikátní zážitek právě pro Vás! Bonifác leží na kraji rybníka, pod větvemi stromů a jeho okolí přináší klid duši. Na 17m2 vám nabídne dokonalý komfort uprostřed přírody a naleznete zde vše co potřebujete k dokonalému odpočinku.

Od 3 900 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Myšleno na každý detail

Tohle při pobytu v maringotce opravdu oceníte. Od výběru skvělé kávy, čajů, po ledničku plnou místních dobrot. Od ekologických prostředků, vyšperkovanou koupelnu, vlastní plecháčky, až po příjemné podlahové topení, nebo útulnost celého prostoru.

Vlastníma rukama, přesto jako od profíků

To, že je tento projekt srdeční záležitost dokazuje fakt, že si holky vybudovali toto místo doslova vlastníma rukama. Místo tím neutrpělo, naopak, je z něho cítit respekt k materiálům, přírodě i tvrdé práci.

Novinka letošní zimy - sauna

V sychravých dnech vás určitě potěší. Užijte si její teplo a pak si rovnou skočte do rybníka.

Snídaně v ceně pobytu

Ale jaká! Až si půjdete po skvělém spánku protáhnout ráno záda a pokochat se krásným ránem na terasu, bude na váš čekat bedýnka plná snídaňových dobrot.

Kam jít a co tady dělat

Čeká na vás přehledný výletník i vytipovaná místa, kde si zajít na dobrou kávu, jídlo, drink, kde se projít a jak se v okolí zabavit. Určitě to oceníte.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

393 01 Pelhřimov
Navigovat Web