Theresian apartment

  5 (1 hodnoceni)

  Vítejte v obci Ostružná, ležící přímo na polsko-českých hranicích nedaleko pohoří Hrubý Jeseník se svým nejvyšším vrcholkem - horou Praděd. V tomto malebném kraji najdete také Theresian Apartment, poskytující ubytování v 6 honosných apartmánů. Hledáte místo pro odpočinek se svou drahou polovičkou, komfortní ubytování pro víkend s rodinnou nebo si potřebujete odfrknout na své náročné pracovní cestě? Pak jsme pro vás našli to, co hledáte. Therisian Apartment je přesně to a mnohem víc! 

  Vybavení

  Kde budete spát

  Vybírejte ze 6 luxusních apartmánů od 1+kk po 2+kk , které jsou všechny vybaveny kuchyňskou linkou se spotřebiči, obývací částí s pohovkou a LCD televizí, samostatnou ložnicí a koupelnou se sprchovým koutem. Když už tu budete, rozhodně doporučujeme využít místní wellness centrum, které nabídne privátní vířivku pro maximálně 4 osoby a klasickou finskou saunu.

  Co tam můžete dělat

  K dispozici je též společenská místnost s krbovými kamny a venkovní kuchyň - to kdybyste si chtěli vyzkoušet, jaká je to paráda vařit pod širým nebem. 

  A pokud vás snad Theresian Apartment někdy omrzí, nebo chcete-li více poznat nádherné okolí, vydejte se na výlet na rozhlednu Zlatý Chlum nebo vyzkoušejte letní bobovou dráhu Petříkov. 

  Lyžaři jistě ocení 100m vzdálenou zastávku SKIbusu, který je doveze do nejznámějších středisek Hrubého Jeseníku (například Ostružná, Branná, Petříkov nebo Ramzová). Cyklisté si tu též přijdou na své - v okolí se nachází nespočet nádherných cyklotras.

  Dlouhe strane a vodni elektrárna

  Co byste měli ještě vědět:

  • Celý areál je komplet nekuřácký.
  • Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
  • K dispozici je společná i samostatná úschovna kol, lyží a kočárků.
  • Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu v celém areálu.
  • Parkování je zdarma a přímo u hotelu.

  Další nabídky v této lokalitě

   Roubenky pod oborou

   Kouzelné chalupy

    Villa Regenhart

    Hotely

     Roubenka Oliver

     Kouzelné chalupy

      Zámecký resort Sobotín

      Hotely

       Kolovna

       Penziony