The Grand Mark Prague

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

The Grand Mark Prague se nachází v centru Prahy v rezidenčním paláci ze 17. století s elegantním nadčasovým interiérem. Hotel kombinuje tradici a moderní design společně s exkluzivními službami pětihvězdičkového hotelu.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Ráno si můžete vychutnat bohatou snídani formou bufetu z místních bio potravin a domácích jídel. Po zbytek dne se lze stravovat v restauraci Le Grill, ve které se připravují pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Pro méně formální příležitosti jsou k dispozici podniky Two Step Bar a Garden Restaurant, které poskytují stejné služby, ovšem v uvolněnějším prostřed. Luxusní Spa & Beauty jsou svou podmanivou atmosférou tím pravým místem pro uvolnění a regeneraci Vašeho těla a mysli. Inovativní lázeňské a kosmetické procedury, saunarium, parní lázeň nebo vířivka v intimním a moderním prostředí, s laskavým a odborným personálem vám zajistí nezapomenutelný zážitek.

Kde budete spát

Vítejte v luxusu, kde vám splní každé přání. Nádherně a vkusně zařízené prostorné pokoje a apartmá mají velkou koupelnu s podlahovým vytápěním, výhled do zahrady nebo Hybernské ulice nadohled od Prašné brány. Většina má samostatný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a posezením pro vás či případné návštěvy. Luxusní prostředí, pohodlné spaní ve stylové atmosféře tohoto kouzelného místa vás ihned pohltí.

Co byste měli ještě vědět

The Grand Mark Prague má výjimečnou centrální polohu, je proto ideální volbou pro novomanžele na svatební cestě, romantické pobyty či víkendy. Jedinečná romantická hotelová zahrada o rozloze 1800 m² v soukromém dvoře je prvotřídní pražskou lokalitou pro stolování a nezapomenutelné události. Společnost vám budou dělat pávi, kteří vám zpříjemní společnost svým zpěvem.

Další nabídky v této lokalitě

Apartmá Staré Město Praha by Chateau Mcely

Upper Class

Maximilian Hotel

Hotely

Lucy & Martin Apartments Prague

Apartmány

Aquarius

Apartmány

Apartmány U Modré Kachničky

Apartmány