Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
V centru Prahy v rezidenčním paláci ze 17. století se snoubí tradice s moderním designem a exkluzivními službami pětihvězdičkového hotelu. Velkorysá a působivá zahrada pak bude jedním z vašich oblíbených míst. Poznejte krásy metropole ve velkém stylu. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Luxusní prostředí a pohodlné spaní v přepychové atmosféře vás ihned pohltí. Nádherné a prostorné pokoje budou stimulovat váš smysl pro detail a eleganci stejně, jako krásná apartmá s obývacím pokojem, plně vybaveným kuchyňským koutem a posezením pro vás či případné návštěvy.
Číst více
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Rozkvetlá zahrada
Bezbariérový přístup
Přijímáme vouchery AP

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 9 755 Kč
za noc

Naše tipy

Lokalita

The Grand Mark Prague má výjimečnou centrální polohu, je proto ideální volbou pro novomanžele na svatební cestě, romantické pobyty či víkendy.

Hýčkejte se

Inovativní lázeňské a kosmetické procedury, saunarium, parní lázeň nebo vířivka v intimním a moderním prostředí s laskavým a odborným personálem vám zajistí nezapomenutelný zážitek.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní VISA karty hotel si pro vás ve spolupráci s VISA benefit programem připravil zdarma 60 minutový vstup do Private Spa, kde naleznete saunu, páru a vířivku. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód VISABENEFITPROGRAM.

Gastronomie

Tady najdete víc, než čekáte. Restaurace Le Grill připravuje pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Pro méně formální příležitosti, avšak se stejně prvotřídními službami, jsou k dispozici podniky Two Step Bar a Garden Restaurant.

Za kulturou

Milujete umění? Pak zvolte balíček se čtyřdenní pražskou městskou kartou zahrnující veřejnou dopravu, volný vstup do muzeí a vstupenky do opery, divadla nebo na koncert.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Hybernská 12
110 00 Praha
Navigovat Web