Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4 200 Kč
za noc
Přejít na web místa
Místo s tradicí, které má ale zároveň neotřelou a svěží tvář. Místo, kde teplo domova nejsou jen prázdná slova. Tady si opravdu budete připadat jako doma. Za vším je tu vidět spousta poctivé práce a nadšení pro to, co se povedlo vytvořit. 
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Tohle kouzelné místo v Rakousku je spojením místních tradic a moderní architektury. Pokoje tu mají plné sluníčka, stylové a neskutečně útulné - v nich se vám bude po celém dni stráveném v horách usínat jedna radost.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování v ceně
Soukromá sauna
Baby friendly
Luxusní wellness
Krb

Naše tipy

Zasloužený odpočinek

Ať už budete lyžovat nebo jen brázdit na kolech či pěšky, odměnou vám bude relax v podobě finské nebo organické sauny. A ráno vaše srdce zaplesá nad báječnou snídaní.

Sky Walk

Chcete mít nádherný výhled na jednotlivé vrcholky Alp? Pak rozhodně doporučujeme navštívit Sky Walk v Dachsteinu. Bude to nezapomenutelný zážitek.

Údolí tisíce pramenů

V oblasti Schladming-Dachstein najdete 300 horských jezer nebo také nespočet vodopádů a pramenů. Vydejte se na jednu z naučných stezek, kde hlavní roli bude hrát divoká voda.

Štýrské lahůdky

K cestování neodmyslitelně patří objevování místní kuchyně. Pokud patříte mezi ty, kdo mají rádi aromatické sýry, určitě přijdete na chuť i sýru Ennstaler Steirerkas. A jako dárek pro své blízké můžete koupit štýrský dýňový olej.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Sonnenweg 224
8971 Schladming
Navigovat Web