Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1630.47 Kč
za noc
Chystáte se do Vídně a hledáte ubytování, kde zažijete něco více, něco, co bude originální, ale přesto cenově dostupné? Už nemusíte hledat! Nedaleko vídeňského Prátru nově otevřeli Superbude, který určitě bude tou pravou trefou do černého. Umělci s bohémskou duší, muzikanti, dobrodruzi nebo lidi, co chtějí zažít nepoznané, se zde budou cítit jako doma.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Majitelé Superbude přišli s novým konceptem Hostel-Hotel-Home, který je hybridem hotelu, hostelu a vašim druhým domovem. Tento neotřelý hotel je ideálním místem pro přátelská setkání, pracovní schůzky, ale převážně je útulným místem, které vám dovolí být sami sebou. V přízemí hotelu najdete kavárnu Brenner, kde si můžete dopřát snídaní po celý den. Zkuste vídeňské klasiky, vejce do skla a k tomu Sprizzer. Pokud si přejete mít krásný výhled a zároveň se výborně najíst, v posledním patře hotelu, v restauraci NENI, vám toto přání splní.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Bezbariérový přístup
Dobře tu vaří
Konferenční místnost

Naše tipy

Hudba je lék

Hudba je nedílnou součástí hotelu Superbude. O živé koncerty a DJ sety zde není nouze. Tady to hudbou žije.

Dům umění Kunst Haus

Stejně jako Hundertwasserhaus, Friedensreich Hundertwasser navrhl jen pár minut od tohoto domu vzdálený vídeňský Kunst Haus. Zde se kromě stálé expozice Hundertwassera pořádají také výstavy jiných umělců.

Akce a eventy

V hotelu Superbude nečekejte nudné konferenční místnosti. Tady pracovní schůzka, školení nebo workshop budou opravdu originální a stylové.

Město kavárenských povalečů

Od roku 2011 je vídeňská kavárenská kultura jako součást světového nehmotného dědictví zapsaná na seznam UNESCO. Ve Vídni je prý přes tisíc kaváren. Doporučujeme, alespoň jednu navštívit a zažít tu pravou kavárenskou atmosféru.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Perspektivstr. 8
1020 Wien
Navigovat Web