Stylové Apartmány Bystré

Hledáte pohodlí, na které jste zvyklí z domova, ale s přírodou všude kolem vás? Privátní saunu s vířivkou, nekonečný prostor pro relax, ale i turistické atraktivity v blízkém okolí? Pak zkuste Stylové Apartmány Bystré, které vám poskytnou pokojné útočiště a zasloužený odpočinek bez davu turistů. Co by kamenem dohodil to pak budete mít na výlet do Adršpachu a celého Broumovska.

Jak to tam chodí

Uvnitř krásné apartmány, zvenčí velká chalupa. Původní dům z roku 1862 prošel náročnou rekonstrukcí, za kterou stojí sám pan majitel. Domu tak vdechl moderní oblek, ale zachoval všechny tradiční prvky, které vytváří to pravé kouzlo. Přijeďte ve dvojici, s rodinou, s přáteli, s velkou partou přátel nebo o samotě a načerpejte novou energii v jednom ze stylových apartmánů.

Kde budete spát

Ubytování nabízí tři mezonetové apartmány s dostatkem prostoru a útulnou domácí atmosférou. Z otevřené, plně vybavené kuchyně propojené s jídelnou a obývací částí vedou dřevěné schody do patra, kde ložnice nabízí místa pro čtyři lidi a v jednom z apartmánů najdete i dětskou postýlku. Interiéry mají lehký nádech Provence, ale nábytek ze dřeva i výhledy z okna vás nenechají zapomenout, že se nacházíte v české chalupě u lesa. Samostatná koupelna v každém apartmánu je samozřejmostí.

Co tam můžete dělat

Pokud sem přijedete s větší partou přátel, můžete využít dolní společenskou místnost s krbem i kuchyní, místo pro zábavu, společnou večeři nebo karty jako stvořené. Hned naproti je opravdové království pro nejmenší, velká místnost plná hraček. Až se vrátíte unavení z celodenní túry po Adršpachu nebo vymrzlí do morku kostí, tělo i duši zahřeje privátní sauna s vířivkou. Ať je zima nebo léto, místa je tu dost pro auta, kola, lyže, boby i koloběžky.

Co byste měli ještě vědět

  • Sauna s vířivkou jsou za příplatek a je nutné zamluvit předem.
  • V celém objektu je rychlé wifi připojení.
  • Venkovní posezení a ohniště na opékání buřtů
  • Majitelé rádi poradí, kam na výlet.

Další nabídky v této lokalitě

Dvůr Haniš

Malé penziony

Růžová chalupa

Kouzelné chalupy

Altány Orlice

Glamour camping

U Ceďora

Kouzelné roubenky

Chalupa na horách

Kouzelné roubenky