Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Hledáte pohodlí, na které jste zvyklí z domova, ale s přírodou všude kolem? Privátní wellness, ale i turistické atraktivity v blízkém okolí? Pak zkuste Stylové Apartmány Bystré, které vám poskytnou pokojné útočiště a zasloužený odpočinek bez davu turistů a co by kamenem dohodil od Adršpachu.

Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Uvnitř krásné apartmány, zvenčí velká chalupa. Původní dům z roku 1862 prošel náročnou rekonstrukcí, za kterou stojí sám majitel. Domu tak vdechl moderní oblek, ale zachoval všechny tradiční prvky, které vytváří to pravé kouzlo. Ubytování nabízí mezonetové apartmány s dostatkem prostoru a útulnou domácí atmosférou.
Číst více
Na samotě
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Dětské hřiště / koutek
Baby friendly

Naše tipy

Aktivní odpočinek

Apartmány poskytnou dostatek prostoru pro vaše kola, auta, koloběžky a v zimě třeba boby nebo lyže. A až se vrátíte unavení z celodenní túry, tělo i duši zahřeje privátní sauna s vířivkou.

Klasika na ohni

V zahradě nechybí ani staré dobré ohniště, takže buřty a kytaru určitě přibalte s sebou.

Výlety po okolí

Majitelé vám rádi poradí, kam se v okolí vydat - a že je v Adršpachu a Broumovsku co objevovat!

Nejezděte sami

Pokud sem přijedete ve větší partě, můžete využít dolní společenskou místnost s krbem a kuchyní - místo jako stvořené pro zábavu, společnou večeři nebo karty.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Bystré 33
549 31 Stárkov
Navigovat Web

Ubytování

Zařízení