Stříbrný vítr

Nabízí zde útulné, stylově zařízené pokoje, privátní wellness (bezchlorová venkovní vířivka s celoročním provozem, finská sauna z červeného cedru, masáže, bylinkové koupele), pravidelné grilování v parní lokomotivě, pikniky u jezera a noční koktejl bar (zavíráme až s posledním hostem) s nabídkou koktejlu věčného mládí. Především tu ale na hosty čeká atmosféra starých časů, která přináší pohodu a teplo do duše každého návštěvníka.

Vybavení

Kde budete spát

Na výběr jsou dva dvoulůžkové a dva čtyřlůžkové romantické pokoje ve stylu Provence a jeden dvoulůžkový pokoj v industriálním stylu. Bylinkový pokoj (čtyřlůžkový) má jako jediný místo sprchového koutu vanu a užívat si můžete bylinkové koupele s mořskou solí. Filmový pokoj (dvoulůžkový) má obří obrazovku, sbírku kultovních filmů, Nintendo wii, sbírku komiksů, plně funkční jukebox a vlastní minibar. Antialergenní polštářky a přikrývky v romantických pokojích jsou povlečené do staročeského voňavého povlečení. 

Co tam můžete dělat

V penzionu je možnost zapůjčení kol, loďky, venkovních her, je možné vyzkoušet si lukostřelbu, zahrát fotbal nebo si objednat piknikový koš. V případě nepřízně počasí se dá relaxovat ve wellness, hrát stolní hry, půjčit si některou z mnoha knih, ochutnávat drinky na baru a vést vášnivé debaty s barmanem Lukášem na téma aut, mobilů, počítačových her, výchovy dětí, životního stylu nebo nejnovějších vědeckých objevů. Lipno nabízí celoročně nespočet sportovních a kulturních aktivit od vodních sportů, cyklystiky, turistiky, houbaření až po bruslení, běžkování a lyžování. V okolí je Český Krumlov, Rožmberk nad Vltavou, Zámek Hluboká, Prachatice. A daleko to není ani do Pasova nebo Lince.

Co byste měli ještě vědět

Snídaně jsou u nás opravdu bohaté a jsou v ceně ubytování. Pan domácí na každé ráno upeče něco sladkého.

Alespoň jednou byste měli ochutnat grilování z naší mašinky, protože tahle parní lokomotiva to vážně umí!

Nemáme zaměstnance. O Vaše pohodlí se bude starat pouze naše rodina.

Wifi i platební terminály už na Šumavě také známe. 

Domácího mazlíčka nechte prosím doma.

Parkoviště je hostům k dispozici a je dostatečně velké i pro méně zdatné řidiče.

Stříbrný vítr

Hůrka 68
382 26, Horní Planá
Česká republika

Další nabídky v této lokalitě

Hotel Latrán

Hotely

Apartmány Latrán 43

Apartmány

Knížecí cesta

Boutique hotely

Alt Straninger

Malé penziony

Penzion Pěkná 26

Malé penziony