Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 900 Kč
za noc
Představte si ticho. Takové ticho, které jste ještě neslyšeli. Ke Stodole vede cesta, po které nikdo nejezdí, ani nechodí, jedinými společníky lesa tady budete vy. Pokud vyhledáváte samotu, klid, čistou přírodu a šumění trávy, jste tady správně.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Z původní stodoly tady zbylo jen 6 cihlových sloupů, které jsou ale dominantou tohoto krásného stavení. Místo je určeno pro rodinu, nebo pár přátel, kteří si vyjdou kopec, sejdou se tady, společně si uvaří, rozloží oheň a posedí na terase pod oblohou plnou hvězd. Samozřejmě se vším komfortem, jako je sprcha, wc a teplá voda.
Číst více
Na samotě
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Možnost rybařit
4x 0 m2 4x

Dominantou Stodoly je velká kuchyně, stůl, terasa a překrásný výhled do širého okolí. V podkroví se vyspí až šest z vás. Celá střecha Stodoly je pokrytá solárními panely, elektřiny tady tak budete mít dostatek a teplé vody taky!

Od 2 900 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Chráněná krajinná oblast

Připravte se na to, že svůj čas budete trávit v té nejčistší přírodě. Do Stodoly vás buď zavezeme, nebo doporučujeme si to k ní vyšlápnout.

Nebojte se něco zapomenout

Obchod je sice daleko, ale majitelé pro vás připravili výběr těch nejnutnějších potravin i alkoholu přímo na místě. Když vám něco dojde, nebojte se sáhnout do místních zásob.

Nebe plné hvězd

Světelný smog tady prakticky neexistuje. Doporučujeme nalít si skleničku vína a nechat se unášet noční oblohou.

Přírodní wellness

Okoupejte se ve vyhřátém sudu, ochlaďte se venkovní sprchou, projděte boso po loukách kolem pak se zachumlejte do dek a dopřejte si teplo rozpáleného krbu. Takhle si představujeme ráj na samotě.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Morávka 509
739 04 Morávka
Navigovat Web