Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Na dosah Prahy, přesto v přírodě. Více než sto let starý statek mladí majitelé citlivě zrekonstruovali. Podařilo se jim vkusně spojit moderní design s historickými prvky budovy a výsledkem je plně vybavený uzavřený areál pro uspořádání vaší firemní akce, nezapomenutelné svatby nebo stylové oslavy.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Váš jedinečný den můžete oslavit se všemi svými nejbližšími v nádherné moderní stodole a vše od dekorací až po catering nechat na místním personálu. Na firemní akce potom můžete využít soukromý salonek s přímým vstupem na zahradu, kde můžete trávit příjemné coffee breaky.
Číst více
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Dětské hřiště / koutek
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří

Naše tipy

Svatby a oslavy

Kdo by chtěl mít svatbu ve stodole? Věříme, že v této každý. Jedinečný prostor a vzácná atmosféra v každém detailu učiní váš životní okamžik či jubileum nezapomenutelnými.

Restaurace Pavlač

Dobré jídlo je základ a místní kuchař se postará o maximální spokojenost vás i vašich hostů. Uvaří vám poctivou českou kuchyni v moderním pojetí s výhradně lokálními produkty od blízkých farmářů, společně s bylinkami z vlastní zahrádky.

Firemní akce a školení

Kousek od Prahy a přitom daleko od všedních dní. Dejte vale betonovému stereotypu a tvořte, jednejte nebo relaxujte v příjemném prostředí. Prostory jsou vhodné i pro jednodenní firemní akce a školení v týdnu.

Privátní wellness

Privátní wellnes zóna s finskou saunou, vířivkou a bazénem vybaveným protiproudem. Relaxujte v dokonalém soukromí s partnerem, celou rodinou nebo skupinou přátel.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Masarykovo náměstí 41
25083 Škvorec
Navigovat Web

Ubytování

K dipozici je devět kompletně vybavených apartmánů pro 2 až 6 hostů včetně doplňkových služeb.

Zařízení

Areál plný aktivit a atraktivní okolí nadchnou stejně tak rodinu jako přátele.