Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1750.00 Kč
za noc
Citlivě zrekonstruovaný starobylý statek, který vás okamžitě uchvátí svojí podmanivou venkovskou atmosférou a dodá klid i té nejroztěkanější duši. Svůj název nese podle malebné vesničky Ondříkovice, nachází se schovaný na samém okraji, kousek od Kapličky Panny Marie. Nadechněte se čerstvého vzduchu, přivoňte ke květům, zchlaďte nohy v rybníku a jen tak poslouchejte štěbetání vrabců. Zapomeňte na ruch všedních dnů.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Statek Ondříkovice v elegantním a rustikálním stylu s dechberoucí stodolou nabízí ubytování na venkově po celý rok. Projděte se kolem rybníku, lelkujte v zahradě nebo si utrhněte ovoce v přilehlém sadu. Náplň vašich dnů bude vstřebávat pohodovou atmosféru. Statek Ondříkovice je archetypem kouzelného svatebního místa se vším všudy. Stejně jedinečně poslouží i zamilovaným dvojicím a bez problému obhospodaří oslavy všeho druhu včetně pořádání firemních akcí.
Číst více
Na samotě
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP

Naše tipy

Svatba na statku

Statek je to pravé ořechové pro váš nezapomenutelný svatební den. Je tady vše, po čem vaše srdce touží. Klid, příroda na dosah, malebný statek a stodola uprostřed venkova. Kousek ráje na konci světa.

Jedeme na výlet!

Ať už si vyberete hluboké lesy a četné stezky Českého ráje, nebo objevíte tajemnou zříceninu hradu Frýdštejn, či se vydáte na raft, aktivit v okolí statku je nespočet. Vydejte se do přírody a užívejte aktivního odpočinku plnými doušky.

Venkovská pohoda

Načerpejte energii a na chvíli vypněte. Tady vám to půjde samo.

Služby na jedničku

Catering od špičkové restaurace Kovárna Frýdštejn a pomoc po všech směrech, aby váš den D proběhl na vlně pohody. Potřebujete víc? Svěřte se do péče ostřílené svatební koordinátorky Kateřiny, která vám zařídí obřad, hostinu, party i ubytování pro hosty. Vše na jednom místě.

Oslavujte! Cokoliv

Kromě svateb je statek příjemným prostředím pro oslavy všeho druhu, ať už to jsou kulatiny, výročí, firemní akce nebo rodinné sešlosti.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ondříkovice 4
46342 Ondříkovice
Navigovat Web