Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 3901.60 Kč
za noc
Chalupa Stará Izba se nachází v malebném prostředí regionu Orava pouhé čtyři kilometry od polských hranic. Polosamota nedaleko od Oravské přehrady je ideálním místem jak pro rodiny s dětmi, tak pro milovníky přírody, turistiky a dalšího aktivního vyžití.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Zchátralý dům zdědila majitelka Martina po svých prarodičích a do místa se zamilovala už jako dítě. Rozhodli se proto s manželem chalupu kompletně zrekonstruovat, což jim nakonec trvalo pět let, ale rozhodně to za výsledek stálo. Chaloupka působí jako z pohádky a každý kout a doplněk má svůj příběh.
Číst více
Vítěz v kategorii Roubenky 2022
Na samotě
Parkování
Biotop
Koupací dřevěný sud
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci
9x 0 m2 9x

Já, můj manžel a naše děti - Agátka, Matiáško a Dorotka. Nás pět je další generací, která se rozhodla bydlet v tomto domě. Chaloupku jsem zdědila po prarodičích a všechny chutě, vůně a vzpomínky z dětství se prolínají právě na tomto místě. Milujeme to, co moji prarodiče vytvořili. S láskou jsme zvelebili jejich dědictví a dali mu nový šat.

Od 3 902 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Ideální pro rodiny

Majitelé tu často pobývají i se svými třemi dětmi, chalupa je tak ideální pro rodinné pobyty. Děti si zamilují pelíšek na peci, kde je dostatek polštářů, dek a plyšáků na hraní. V létě je k dispozici zahradní trampolína a posezení s grilem.

Na výlety po okolí

Okolí je ideální jak na cyklovýlety a turistiku, tak na zimní sporty nebo jízdu na koni. A pokud se vám nechce chodit daleko, naložte se do vytápěného venkovního sudu s neskutečným výhledem do údolí.

Místo přijímá dárkové vouchery ONLINE

Dárkový voucher Amazing Places můžete uplatnit výhradně při rezervaci pobytu online na webu Amazing Places.

Full servis

I přes původní ráz chalupy a tradiční prvky tady využijete všechny moderní vymoženosti jako podlahové topení, myčku, satelit či wi-fi.

Malé hospodářství součástí

K chaloupce patří také malé hospodářství - slepice, zajíce i rybník s pstruhy. S láskou se jich ujměte, nasbírejte si vajíčka na ranní omeletu nebo poseďte si na houpačce u rybníka.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Novoť 32
029 55 Novoť
Navigovat Web