Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3650.00 Kč
za noc
Chalupa Stará Izba se nachází v malebném prostředí regionu Orava pouhé čtyři kilometry od polských hranic. Polosamota nedaleko od Oravské přehrady je ideálním místem jak pro rodiny s dětmi, tak pro milovníky přírody, turistiky a dalšího aktivního vyžití.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Zchátralý dům zdědila majitelka Martina po svých prarodičích a do místa se zamilovala už jako dítě. Rozhodli se proto s manželem chalupu kompletně zrekonstruovat, což jim nakonec trvalo pět let, ale rozhodně to za výsledek stálo. Chaloupka působí jako z pohádky a každý kout a doplněk má svůj příběh.
Číst více
Vítěz v kategorii Roubenky 2022
Na samotě

Naše tipy

Ideální pro rodiny

Majitelé tu často pobývají i se svými čtyřmi dětmi, chalupa je tak ideální pro rodinné pobyty. Děti si zamilují pelíšek na peci, kde je dostatek polštářů, dek a plyšáků na hraní. V létě je k dispozici zahradní trampolína a posezení s grilem.

Na výlety po okolí

Okolí je ideální jak na cyklovýlety a turistiku, tak na zimní sporty nebo jízdu na koni. A pokud se vám nechce chodit daleko, naložte se do vytápěného venkovního sudu s neskutečným výhledem do údolí.

Full servis

I přes původní ráz chalupy a tradiční prvky tady využijete všechny moderní vymoženosti jako podlahové topení, myčku, satelit či wi-fi.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Novoť 32
029 55 Novoť
Navigovat Web