Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Dovolená ve stráni, v útulném srubu, kam se vejde celá rodina včetně vašich přátel, velký pozemek kolem s dětským hřištěm, ohništěm, ať si máte kde opéct špekáčky. Prostředí Orlických hor, lesy, lyžařské sjezdovky a dokonalý klid. To je Srub Midla v Čenkovicích, jen pár kilometrů od polských hranic.  

Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Aby se mohla scházet celá vaše parta, v přízemí srubu máte k dispozici prostornou společenskou místnost s kuchyní. Večer si tak připravte vaše oblíbené dobroty a zahrajte si u toho člověče, nezlob se.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování v ceně
Přímo na sjezdovce
Bežkařská trať
Krb
Kapacita - počet osob

Naše tipy

Zimní ráj

Kolem Srubu najdete několik desítek kilometrů lyžařských běžeckých tratí, tak neváhejte vyrazit například na Vysoký kámen. Hned u chaty najdete i Svitavskou sjezdovku, takže stačí sjet o pár metrů dolů a jste u lanovky. A ani nemusíte s sebou tahat lyže a veškeré vybavení, stačí si vše půjčit.

Aktivní léto

V létě je toto místo zase rájem pro cyklisty a turisty. Za nás doporučujeme vystoupat na Suchý Vrch nebo Jeřáb. Po cestě se zastavte schladit u přehrady Pastviny.

Na samotě

Ač se může zdát, že srub je umístěn v „centru“ dění, nemusíte se obávat, že by vás rušili sousedé a vy tak neměli své soukromí. Když nebudete chtít, za celou dobu v okolí chaty nepotkáte živáčka a můžete se tak v létě celé hodiny opalovat na zápraží.

Snowpark

Pro ty, kterým nestačí pouhá sjezdovka, se můžou vyřádit v Gravity Snowparku Bukovka. Zde je připraveno plno překážek a zábradlí, kde vytvořit parádní skoky bude hračka.

Pohlazení pro duši i tělo

Dovolená ve srubu má něco do sebe. Dřevostavby jsou příznivé především pro lidi s alerigiemi nebo astmatem. Věřte, že takový pobyt vám od alergie uleví. Struktura a vlastnosti smrkového dřeva, ze kterého je srub postaven, zaručují vyrovnané mikroklima a správné rozmezí vlhkosti.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Čenkovice 25
561 64 Čenkovice
Navigovat Web

Ubytování

Líbit se zde bude i vašemu čtyřnohému kamarádovi Nezapomeňte si dostatek hotovosti, ubytování není možné platit kartou

Zařízení

V létě zaparkujte přímo u srubu V zimě potom nechte své auto pod sjezdovkou a majitelé vás společně s vašimi věcmi dopraví až na ubytování Vyhřívání na lyžáky