Srub Midla

Dovolená ve stráni, v útulném srubu, kam se vejde celá rodina včetně vašich přátel, velký pozemek kolem s dětským hřištěm, ohništěm, ať si máte kde opéct špekáčky… Prostředí Orlických hor, lesy, lyžařské sjezdovky a dokonalý klid. To je Srub Midla v Čenkovicích, jen pár kilometrů od polských hranic.  

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Parkování
  • Pes
Zobrazit veškeré vybavení

jak to tam chodí

Aby se mohla scházet celá vaše parta, v přízemí srubu máte k dispozici prostornou společenskou místnost s kuchyní. Večer si tak připravte vaše oblíbené dobroty a zahrajte si u toho člověče, nezlob se. Ač se může zdát, že srub je umístěn v „centru“ dění, nemusíte se obávat, že by vás rušili sousedé a vy tak neměli své soukromí. Když nebudete chtít, za celou dobu v okolí chaty nepotkáte živáčka a můžete se tak v létě celé hodiny opalovat na zápraží.

kde budete spát

Celková kapacita srubu je patnáct lůžek ve třech pokojích. V prvním pokoji najdete dvoulůžkovou palandu, krb, koupelnu s vanou a plně vybavenou kuchyňskou linku. Druhý apartmán má „pouze“ sprchový kout, ale oproti prvnímu má zase překrásnou terasu s výhledem do údolí. Všechny pokoje jsou zařízené ve venkovském stylu v použití dřeva a kamene. 

co tam můžete dělat

Kolem Srubu najdete několik desítek kilometrů běžeckých tratí, tak neváhejte vyrazit například na Vysoký kámen. Hned u chaty najdete i Svitavskou sjezdovku, takže stačí sjet o pár metrů dolů a jste u lanovky. A ani nemusíte s sebou tahat lyže a veškeré vybavení, stačí si vše půjčit. 

V létě je toto místo zase rájem pro cyklisty a turisty. Za nás doporučujeme vystoupat na Suchý Vrch nebo Jeřáb. Po cestě se zastavte schladit u přehrady Pastviny.

Co byste měli ještě vědět

  • V létě zaparkujte přímo u srubu
  • V zimě potom nechte své auto pod sjezdovkou a majitelé vás společně s vašimi věcmi dopraví až na ubytování
  • Líbit se zde bude i vašemu čtyřnohému kamarádovi
  • Nezapomeňte si dostatek hotovosti, ubytování není možné platit kartou

Srub Midla

Čenkovice 25
561 64, Čenkovice
Česká republika

Další nabídky v této lokalitě

Tvrz Orlice

Hotely

Zámecký resort Sobotín

Hotely

Roubenky pod oborou

Kouzelné chalupy

Hotel & Depandance Kopacka

Hotely

Chalupa Pod Sviní horou

Kouzelné chalupy