Srub Midla

  4 (1 hodnoceni)

  Srub je situován přímo na Svitavské sjezdovce vedle chaty Bondovka. Ski centrum nabízí 6 sjezdovek různé náročnosti, snowpark, 7 vleků (umělé zasněžování, možnost nočního lyžování). Sjezdové tratě na severních svazích umožňují lyžování i v jarních měsících. Několik desítek kilometrů perfektně udržovaných běžeckých tratí a hřebenová cesta z Bukové hory na Suchý Vrch, dále na Vysoký kámen nad Mladkovem lákají spoustu vyznavačů klasického lyžování.

  Dovolená v čenkovickém srubu je pohlazením nejen pro duši, ale i pro tělo. Dřevostavby jsou totiž obecně velmi příznivé především pro alergiky a astmatiky. Věřte, že takový pobyt Vám od alergie uleví stejně jako našemu synovi. Struktura a vlastnosti smrkového dřeva, ze kterého jsme srub postavili, zaručují vyrovnané mikroklima a správné rozmezí vlhkosti. Proto jsou v dnešní době tak oblíbené a spousta lidí sní o bydlení v nich.

  A jestli jste zvyklí na "panelákové bydlení" jistě vás taky mile překvapí úplně jiné teplo, které vydává krb. Takže ikdyž se léto zrovna moc nepovede, můžete roztopit krb a užít si den třeba u karet a stmelit tak vaši rodinu.

  Číst více

  Vybavení

  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Parkování
  • Pes
  Zobrazit veškeré vybavení

  Další nabídky v této lokalitě

   Chalupa ve Zvonkovém údolí

   Kouzelné chalupy

    Roubenky pod oborou

    Kouzelné chalupy

     Kolovna

     Penziony

      Ubytování Javorka

      Malé penziony

       Chalupa Pod Sviní horou

       Kouzelné chalupy