Smetana Hotel

Nebaví vás výlety do přírody a rádi byste se vydali do víru velkoměsta? A co takhle přímo do toho hlavního? Zajeďte si do Prahy a ubytujte se rovnou v samotném centru města, u Karlova mostu. Smetana hotel je skloubením nejen skvělé lokace, ale především luxusu, výborného jídla a velmi přátelského personálu.

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Pes
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Především hosté přilétající do Prahy ze zahraničí mohou využít nabízený hotelový transfer, který vás pohodlně doveze až na nádvoří boutique hotelu. Tam už se vás ujme neskutečně milý personál, který bychom si přáli potkávat všude. 

V hotelu můžete využít možnost polopenzí, za nás ale rozhodně doporučujeme objednat si alespoň snídaně. Ty se podávají formou á la carte a ať už si ji vychutnáte na terase s výhledem na Pražský hrad nebo v posteli, zaručeně tak načerpáte energii na celý den.

Kde budete spát

Až si budete rezervovat váš pokoj, určitě ve výběru sáhněte po tom s výhledem na Vltavu. Ihned po probuzení z královsky velké postele si můžete vychutnat espresso z pokojového kávovaru.

Smetana hotel nabízí jak pokoje s dvěma lůžky, tak i dvoupokojové apartmány s dvěma koupelnami. Ráno se tak společně nemusíte dohadovat, kdo půjde první do koupelny, naopak si každý v té své užije voňavou kosmetiku L’Occitane.

Co tam můžete dělat

Praha v sobě skrývá neprobádaná zákoutí, která můžete prozkoumávat už při samotné procházce po okolí hotelu. Neznáte-li Prahu, vydejte se přes Karlův most na Malou Stranu a dále na Pražský hrad nebo o kus dál na Petřínskou rozhlednu. Až vás davy lidí omrzí, popadněte lahev vína a vaše oblíbené dobroty a udělejte si piknik ve Stromovce. Celodenní chození po Praze vás unavilo? Potom se nechte hýčkat při hotelové masáži kosmetikou Sisley. 

Co byste měli ještě vědět:

  • Wifi je zde samozřejmostí
  • Domácí mazlíčky klidně vezměte s sebou 
  • Parkování možné přímo u hotelu
  • Rádi si přispíte? Nebojte, snídaně se podávají až do 12 hod.
  • Personál vám ochotně poradí, co byste neměli v Praze zmeškat

Další nabídky v této lokalitě

Pytloun Boutique Hotel Prague

Boutique hotely

Old royal post

Boutique hotely

Dancing House Hotel

Hotely

Apartmány U Modré Kachničky

Apartmány

Hotel U Zlaté studně

Upper Class