Smetana Hotel

  5 (4 hodnoceni)

  Začněte své ráno procházkou z hotelu Smetana podél řeky do Starého Města pražského,
  ke Staroměstskému orloji, Karlovu mostu, Pražskému hradu a dalším památkám.

  Potřebujete hotel s skvělou polohou, přátelským profesionálním personálem a bohatou historií – pro zážitek, který si budete chtít užijete. Přidejte se k nám do hotelu Smetana a vychutnejte si to všechno v našich historických královských ubytovnách, které jsou známé pro hostování světel jako Mozart a Casanova.

  V nádherných pokojích a apartmánech bude váš pobyt nezapomenutelný. Nabízí zde prostorné a vkusně zařízené pokoje, kde po dlouhém dni načerpáte síly. A jako správný butikový hotel zde maximální pozornost věnovali detailům.

  Až se v pokoji probudíte z vydatného spánku, přímo pod okny budete mít malebnou Vltavu. Upíjejte espresso z pokojového kávovaru a užijte si tu překrásnou podívanou. Dopřejte si nejen luxusní pokoj, ale navíc i ten nejlepší výhled na starou Prahu.

  Dopřejte si pobyt, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Budete mít největší pokoje, nejkrásnější výhledy a veškeré služby. Prožijte něco neopakovatelného: budete mít s partnerem balkon sami pro sebe a budete bydlet v pokoji, kde kdysi skládal své sonáty sám Mozart, nebo v apartmá, v němž ubytovávala své hosty královská rodina.

  Číst více

  Vybavení

  • Luxusní postel
  • Pes
  • Restaurace
  • Wifi
  Zobrazit veškeré vybavení
  Smetana Hotel
  Karoliny Světlé 208/34
  110 00, Praha 1
  Česká republika

  Další nabídky v této lokalitě

   Hotel Casa Marcello

   Hotely

    Dancing House Hotel

    Hotely

     Hotel U Zlaté studně

     Upper Class

      The Emerald

      Apartmány

       Apartmány U Modré Kachničky

       Apartmány