Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 5 150 Kč
za noc
Scholzův mlýn, místo, kde se mlýnské kolo točí, voda v potoce nezadržitelně běží, ptáci na kraji lesa zpívají a luční kvítí voní. Původní mlýn s první dochovanou zmínkou z roku 1863, který prošel kompletní rekonstrukcí. Záměrem majitelů bylo dát mlýnu znovu život a prokázat poctu místu, lidem i řemeslu. 
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Společenská místnost se nachází v objektu bývalé mlýnice, kde můžete obdivovat dochované a renovované původní prvky stavby. Lehněte si na pec, nebo se uvelebte na sedačce. Plně vybavená kuchyň vám poskytne všechny výdobytky moderní doby, avšak i tady na vás dýchne atmosféra původního mlýna.
Číst více
Na samotě
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Rozkvetlá zahrada
Baby friendly

Naše tipy

Výjimečná atmosféra

Slibujeme nevšední zážitek. Kdy naposledy jste spali, bydleli, žili ve mlýně? Doporučujeme si zde odpočinout od běžných starostí, vzít si knihu, smočit nohy v potoce, dívat se do sluníčka a nedělat třeba vůbec nic. Majitelé touží po hostech, kteří ocení hodnotu zdejší historie, na chvíli trochu zapomenou na vymoženosti civilizace a budou se zde pohybovat klidným tichým krokem.

Vířivka ve sklepě

Absolutní třešničkou na dortu je pak sklep, kde na vás čeká nádhera v podobě původních zachovalých kleneb a nasvícená původní mlýnská kola. Toto místo ale nabízí prostor také k relaxaci, v podobě vířivky.

Lyžařský areál a letní sport areál

Kousek od mlýna najdete lyžařský areál s veškerým zázemím, lyžařskou školičkou, půjčovnou i servisem. V létě je pak tento sportovní areál nabitý zábavou nejen pro děti. K dispozici jsou horské káry, trampolíny, obří skákací hrad, tubing a další.

Jen pro vás

Mlýn se pronajímá z důvodu soukromí hostů pouze jako celek, ať již pro dvě osoby, vícečlennou rodinu, nebo skupinku max. 12 osob.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

České Petrovice 93
564 01 Žamberk
Navigovat Web