Savoia Castle

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Zámek Savoia nedaleko Prahy má za sebou dlouhou a velmi poutavou historii. Ta sahá až do 13.století. Důležitou roli však hrají až poslední majitelé, šlechtická rodina Salvatore Eremeff původem z italského Toskánska. Z totálně zdevastovaného panství se jim podařilo po desetileté renovaci znovuobnovit chod. Majitelé vás tu osobně přivítají a připraví vám oběd, piknik nebo večeři. Vychutnat si můžete i degustaci vína od těch moravských až po vína z oblasti Bourgogne.


Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Parkování
  • Restaurace
  • Vana
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Zámek je skvělou volbou pro uspořádání svatby. Obřad může proběhnout v nádherné kapli, nad zámeckým jezírkem nebo v organické zahradě pod balkonem, který jak kdyby vypadl z příběhu Romea a Julie. Na zahradě pěstují vlastní zeleninu a bylinky, ze kterých vám pak nachystají pořádnou hostinu plnou tradičních italských pokrmů. Viva l'Italia!

Náš soukromý tip: Objednejte se na kurz vaření italské kuchyně přímo s majitelkou zámku Monicou. My teď už nevaříme jinak.


Kde budete spát

Ubytování je možné primárně během akcí pořádaných na zámku. Vybrat si pak můžete z 8 unikátních pokojů, které v sobě skrývají kouzlo historie a luxusu. Pokoje jsou pro dvě nebo čtyři osoby. Součástí každého pokoje je samozřejmě i koupelna se sprchou nebo vanou, ručníky, huňaté župany a luxusní hotelová kosmetika.

Co tam můžete dělat

Zámek obklopuje nádherná zahrada, k níž neodmyslitelně patří piknik, který vám tu s radostí připraví. Součástí areálu je také biobazén, v němž se můžete v letních měsících ochladit. Okolí pak přímo vyzýva k joggingu nebo projížďce na kole. Půjčte si stylová retro kola, v okolí totiž najdete několik cyklistických a turistických tras. Můžete dojet až do přírodního parku Klánovice, nebo se kochat nádhernou přírodou jen tak po cestičce mezi poli. 

Co byste měli ještě vědět

Celý objekt je nekuřácký

Majitelé rádi připraví akci přímo na míru

Snídaně je v ceně ubytování

Domácí zvířata jsou povolena po domluvě a za připadný příplatek

Parkovat můžete uvnitř zámku 

Rádi Vám připraví vegetariánské nebo veganské jídlo

Další nabídky v této lokalitě

Paseca

Glamour camping

TeePee&Spa

Glamour camping

Chateau St. Havel

Hotely

The Grand Mark Prague

Upper Class

Port X

Glamour camping