Rusty's Cottage

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Svéráznou chaloupku Rusty’s Cottage najdete zhruba hodinu na jih od Prahy, v krásné lokalitě středočeského kraje poblíž Slapské přehrady. Chata je v provozu po celý rok a nabízí ubytování pro sedm dospělých a dvě děti. Je jedinečně navržena, vyzdobena a její renovace proběhla s citem pro detail a zachování historických prvků. Je tedy ideálním místem pro únik od stresu každodenního života. Stačí malé radosti, jako uvařit si šálek kávy nebo čaje, večer nalít sklenku vína, posadit se na terasu a kochat se pohledem na hvězdy.

Cena od5000 Kč Objekt /noc

Kapacita 7 dospělých a 2 děti

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

V přízemí chaty je ložnice se dvěma oddělenými postelemi, velkou pohovkou a konferenčním stolkem, pracovním stolem a okny s výhledem do zahrady. Keramická kamna v místnosti vás v chladném počasí zahřejí, na druhou stranu i v nejteplejších letních dnech zůstávají interiéry chaty úžasně chladné. Velká ložnice ve druhém patře má manželskou postel a tři samostatná lůžka; sousední třetí ložnice s nízkým vchodem má dvě matrace a je tedy nejvhodnější pro děti, dospělí jsou však také vítáni. Světlá vstupní hala a eklekticky zařízený obývací pokoj s posezením a jídelním stolem podporují relaxaci. Podlahové topení v koupelně, kuchyni a ložnici v přízemí zajišťuje vysoký komfort, ostatní prostory chaty jsou vytápěny elektrickými radiátory. Uzavřený dvůr a zahrada nabízejí venkovní prostor k posezení a relaxaci.

Co tam můžete dělat

Chata je výborným výchozím bodem pro výlety po okolí. Tato oblast je známá svou krásnou přírodou, ale také četnými turistickými stezkami. Na své si zde přijdou jak běžkaři, tak cyklisti, ale zároveň rodiny s dětmi. 

Co byste ještě měli vědět

  • Všechny prostory chaty jsou nekuřácké
  • Dětská postýlka k dispozici
  • Mazlíčci jsou vítáni
  • Terasa je společná s majitelem, který bydlí vedle
  • K dispozici jsou knihy, časopisy, deskové hry a karty

Slovo majitele

Colleen Kelly
Colleen Kelly
02/04/2021
I když mi chybí moje milovaná kanada, našla jsem lásku ke středním čechám. Srdečně vás vítám v Rusty's Cottage a budu se na vás moc těšit.
I když mi chybí moje milovaná kanada, našla jsem lásku ke středním čechám. Srdečně vás vítám v Rusty's Cottage a budu se na vás moc těšit.

Další nabídky v této lokalitě

Panství Dlouhá Lhota

Boutique hotely

Chateau St. Havel

Hotely

Samota Hojšín

Kouzelné chalupy

VIPLiving Houseboat

Glamour camping

U Květů

Kouzelné chalupy