Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Svéráznou chaloupku Rusty’s Cottage najdete zhruba hodinu na jih od Prahy poblíž Slapské přehrady. Chata je v provozu po celý rok a je jedinečně navržena a vyzdobena. Stačí malé radosti, jako uvařit šálek kávy nebo nalít sklenku vína, posadit se na terasu a kochat se pohledem na hvězdy.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V přízemí chaty je ložnice se dvěma oddělenými postelemi, velkou pohovkou, pracovním stolem a okny s výhledem do zahrady. Keramická kamna v místnosti vás v chladném počasí zahřejí, na druhou stranu i v nejteplejších letních dnech zůstávají interiéry chaty příjemně chladné. Velká ložnice ve druhém patře má manželskou postel a tři samostatná lůžka; sousední třetí ložnice s nízkým vchodem má dvě matrace a je tedy nejvhodnější pro děti, dospělí jsou však také vítáni.
Číst více
Přijímáme vouchery AP
7x 220 m2 7x

Chaloupka Rusty´s Cottage se nachází v krásném středočeském regionu nedaleko Slapské přehrady, Rusty´s Cottage je pro Vás připravena v každém ročním období a ubytuje sedm dospělých a dvě děti.

Od 5 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Úžasná majitelka

Colleen Kelly je nejspíš hlavní důvod proč je Rusty's Cottage součástí °Amazing Places. Její příjemná osobnost vás pozitivně naladí po celou dobu pobytu.

V zimě na lyže

Pokud napadne sníh, můžete vyrazit na parádní lyžovačku do nedalekého Monínce. Ski areál je od chaty vzdálen necelých 25 km. Nezáleží, jestli jste pokročilý lyžař nebo začátečník, lyžovat zde může každý.

SOuLmate & Mikro cafe

Nedaleko Rusty's Cottage se nachází SOuLmate & Mikro cafe, kde vám připraví kávu s úsměvem na tváři. Moc doporučujeme!

Kam na výlet?

V létě se můžete jít osvěžit do nedalekého rybníka Mišík nebo si projděte naučnou stezkou Albertovy skály u Vltavy, kde se vyřádí každý fotograf. Pokud vás láká spíše historie, navštivte dominantu Sedlčanska, hrad Vysoký Chlumec.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nalžovice 31
262 93 Sedlčany
Navigovat Web