Roubenky pod oborou

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Hledáte klidné místo pro načerpání nových sil, relaxaci a uvolnění? Zapomeňte díky horským roubenkám na každodenní shon a nastavte tvář tomu nejčistšímu vánku. Toužíte po dovolené na ojedinělém místě obklopeném přírodou? Máte rádi stylové ubytování a vůni dřeva, ale nechcete se vzdát svých nároků na komfortní vybavení a odpočinek ve wellness zóně? Pak právě pro vás je ubytování ve dvou roubených chalupách v malebném údolí pod Červenohorským sedlem. Přijeďte s rodinou nebo partou přátel a užijte si čisté prostředí jesenické přírody.

Vybavení

Jak to tam chodí

Roubenky pod Oborou jsou dvě chalupy, které se nachází na polosamotě v obci Loučná nad Desnou v Jeseníkách. Každá je rozdělená na dva dvoupatrové apartmány se samostatným vchodem a parkovacím místem. Přestože jsou apartmány vedle sebe, nemusíte se obávat, že byste neměli dostatek soukromí. Nejlépe vám tu ale bude s partou přátel nebo velkou rodinu, jejíž členové obsadí obě dvě roubenky.

Kde budete spát

Vybrat si můžete jeden ze čtyř apartmánů, kterým majitelé dali názvy podle sousedních vrcholů. Ustlat si můžete v apartmánech Kluč, Šerák, Vozka a Praděd. V přízemí každého z nich je prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, krbovýma kamnama a sociálním zařízení. V patře jsou dvě oddělené ložnice s manželskými postelemi a koupelna se sprchovým koutem. Z každého apartmánu je přístup na venkovní terasu s krásným výhledem.

Co tam můžete dělat

Užijte si po náročném dni na horách relax ve wellness zóně. Vypotit se ze všech starostí máte možnost ve finské a infra sauně, hřejivé uvolnění na vás čeká v horkém koupacím sudu. Až si pořádně odpočinete, vhrněte se na přípravu večeře na grilu. O děti se bát nemusíte, zabaví je dětské hřiště zasazené hned vedle roubenek.

Okolí apartmánů nabízí nepřeberné množství skvělých příležitostí k výletům, sportovnímu vyžití i zábavě. Určitě doporučujeme výlet do Dlouhých Strání, a to nejen kvůli úžasnému výhledu na místní vrcholky hor. Vynechat byste neměli ani výstup na Praděd nebo návštěvu termálních lázní Velké Losiny. Jeseníky jsou skvělé nejen pro cyklisty a lyžaře.

Co byste měli ještě vědět:

  • Wifi připojení k dispozici.
  • Lůžkoviny a toaletní potřeby jsou v ceně.
  • Sauna je za příplatek.
  • Kolem roubenek je les a louky, umístěné jsou pod lesní oborou.

Další nabídky v této lokalitě

Villa Regenhart

Boutique hotely

Fortys Morávka

Kouzelné chalupy

hideandseek - Aranka ve Vlčicích

Glamour camping

Theresian Apartment

Apartmány

Roubenka Oliver

Kouzelné roubenky