Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2 400 Kč
za noc
Hledáte klidné místo pro načerpání nových sil? Zapomeňte díky horským roubenkám na každodenní shon a nastavte tvář tomu nejsvěžejšímu vánku. Dvě roubené chalupy v malebném údolí pod Červenohorským sedlem splní váš sen o perfektní dovolené uprostřed přírody. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Roubenky pod Oborou se nachází na polosamotě v obci Loučná nad Desnou v Jeseníkách. Každá je rozdělená na dva dvoupatrové apartmány se samostatným vchodem. Nejlépe vám tu ale bude s partou přátel nebo velkou rodinu, jejíž členové obsadí obě dvě stavení.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Na polosamotě
Dětské hřiště / koutek

Naše tipy

Ideál na výlety

Určitě doporučujeme výlet do Dlouhých Strání, vynechat byste neměli ani výstup na Praděd nebo návštěvu termálních lázní Velké Losiny.

Dřevěné horko

Saunování je sice za příplatek, ale určitě vám pořádné vypocení po celodenní túře doporučujeme. Udělá vám moc dobře.

Vybavené

Součástí všech apartmánů je plně vybavená kuchyně, prostorný obývací pokoj, dvě ložnice a sociální zařízení se sprchovým koutem.

Příroda všude okolo

Kolem roubenek je hustý les a nekonečné louky pod lesní oborou. Běžte se projít a vnímejte uklidňující ticho jesenické krajiny.

Dětská radost

Pro děti je tu připravené dětské hřiště. Nechte je se zabavit a vy si mezitím odpočiňte třeba se sklenkou vína nebo šálkem voňavé kávy.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Filipová 60
788 11 Loučná nad Desnou
Navigovat Web