Roubenky pod oborou

  5 (8 hodnoceni)

  Hledáte klidné místo pro načerpání nových sil, relaxaci a uvolnění? Toužíte po dovolené na ojedinělém místě obklopeném přírodou? Máte rádi stylové ubytování, vůni dřeva, romantickou atmosféru, ale nechcete se vzdát svých nároků na komfortní vybavení a luxusní interiér? Pak právě pro vás je ubytování ve dvou nově postavených roubených chalupách v malebném údolí pod Červenohorským sedlem.

  Vybavení

  Jak to tam chodí

  Roubenky pod Oborou se nachází v obci Loučná nad Desnou v Jeseníkách. Jedná se o dvě roubené chalupy. Každá je rozdělená na dva dvoupatrové apartmány se samostatným vchodem a parkovacím místem. Přestože jsou apartmány vedle sebe, nemusíte se obávat, že byste neměli dostatečné soukromí.

  Kde budete spát

  Vybrat si můžete jeden ze čtyř apartmánů, kterým majitelé dali názvy podle sousedních vrcholů. Naleznete zde apartmán Kluč, Šerák, Vozka a Praděd – podle nejvyšší Jesenické hory. V přízemí každého apartmánu je obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a sociální zařízení. V patře jsou poté dvě oddělené ložnice s manželskými postelemi a druhá koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Z každého apartmánu je přístup na venkovní terasu.

  Co tam můžete dělat

  V rámci ubytování máte možnost využít finskou saunu. Okolí apartmánů nabízí nepřeberné množství skvělých příležitostí k výletům, sportovnímu vyžití, odpočinku a zábavě. Jeden z největších divů České republiky – Přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně – rozhodně stojí za návštěvu. Objednejte si exkurzi do podzemí elektrárny nebo se vydejte na pěší trasou na horní nádrž s výjimečným výhledem na okolní hory. Pokud vyrazíte na dovolenou s koly, můžete si udělat výlet po hřebenech Jeseníků. A pokud se do Jeseníků vydáte v zimě, jsou roubenky doslova obklopeny lyžařskými areály – v Koutech, Přemyslově, Loučné a Červenohorském sedle.

  Co byste měli ještě vědět:

  Wifi připojení k dispozici

  Lůžkoviny a toaletní potřeby jsou samozřejmostí v apartmánech

  Sauna za příplatek

  Další nabídky v této lokalitě

   Zámecký resort Sobotín

   Hotely

    Roubenka Oliver

    Kouzelné chalupy

     Na Palubě

     Malé penziony

      Kolovna

      Penziony

       Křížový vrch

       Penziony