Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Majitelé rádi říkají, že roubenka je jiná. Nehraje si na starou a typickou a poskytne vám komfort 21. století. Přitom je zde však do detailů zachována láska a respekt k přírodě. Každý si zde najde svůj koutek, své místo pro odpočinek. My ho našli například ve vyhřívaném bazénu. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V interiéru se budete dotýkat výhradně smrkového nebo dubového dřeva, na podlahách a kuchyňské lince pak přírodního kamene. Těšit se můžete na velkorysé prostory, vysoké stropy a milé detaily, jako je třeba vinotéka naplněna víny jihomoravských vinařů nebo krbová kamna s matrací a horou polštářů.
Číst více
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Krb
Venkovní bazén
14x 270 m2 14x

Roubenka Staňka - moderní roubenka v podhůří Lysé Hory s velkorysým zázemím

Od 5 800 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Domácí kino

Co si zde určitě oblíbíte, jsou filmové večery. Pusťte si na projektoru oblíbený film a sledujete ho přes celou protější stěnu. S čerstvým popcornem si okamžitě připadáte jako v kině.

Děti s sebou

Malé raubíře vpusťte do skvěle vybavené herny nebo na venkovní dětské hřiště. Zabaví se tam na celé odpoledne, zatímco vy můžete relaxovat.

Naprosté soukromí

Roubenka je koncipována tak, že vám dopřeje tolik vytoužené soukromí. Postarají se o něho především lesy a louky, které stavení obklopují.

Štědré Beskydy

Naplánujte túru na Lysou horu nebo alespoň k Mohyle Ivančena. Nedaleko najdete Satinské vodopády a přímo v Malenovicích je lyžařský vlek. Nebo skočte na kolo a najeďte na jednu z mnoha cyklostezek.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Malenovice 313
739 11 Malenovice
Navigovat Web