Roubenka Polubný

Ačkoliv je roubenka relativně nově postavená, majitelé pamatovali na tradice a zasadili chalupu do svahu Jizerských hor. Celý interiér je dobový, s ústředními kachlovými kamny přesto s nádechem moderny v podobě kuchyně nebo odpočinku ve finské sauně. Venku je pro vás zase připraveno posezení s ohništěm. Není nic hezčího, než strávit večer u ohně a opéct si špekáčky. 


Cena od4800 Kč Objekt /noc

Vybavení

Jak to tam chodí?

Chalupa může být pronajata pouze celá, tak posbírejte kamarády a vyrazte všichni na hory. V přízemí se můžete všichni scházet v sednici propojené s plně vybavenou kuchyní, kde je pro vás připraven například i Nespresso kávovar. Pro dlouhé večery zde máte k dispozici plno společenských her, hraček nebo celou sbírku zajímavých knih. Ústředním bodem jsou tradiční kachlová kamna v krásné lahvově zelené barvě, na kterých můžete i spát. 

Kde budete spát?

V patře roubenky najdete dva apartmány, každý pro pět osob. V apartmánech si můžete vybrat buď pokoj pro dvě osoby s oddělenými postelemi nebo pokoj s manželskou postelí a samostatnou postelí ještě pro dalšího z vás. V prostoru nad pokojem máte ještě možnost ubytovat další lidi, a to v otevřeném prostoru, kterému majitelé říkají hambálky. Ale můžeme vám zaručit, že jako na hanbě si tam připadat určitě nebudete. Nemusíte se ani bát, že byste se všichni tlačili v jedné koupelně. Každý apartmán má svou, s krásným sprchovým koutem a v přízemí navíc jednu bonusovou se záchodem. 

Co tam můžete dělat?

Díky své poloze nabízí roubenka nespočet letního i zimního vyžití. Přímo za chalupou začínají běžecké tratě. Výlet si tak můžete udělat směrem na Jizerku nebo na Bílou Skálu. Protože se Polubný nachází ve východní části Jizerských hor a doslova pár set metrů od hranice Krkonošského národního parku, je odsud blízko do Krkonoš, a jeho největších středisek. No a po dlouhém dni plném chození po horách? Relaxace v sauně.

Co byste měli ještě vědět?

Parkování je možné v krytém garážovém stání až pro dvě auta

Nemusíte se obávat, že byste tam v zimě neprojeli. Silnice jsou v perfektním stavu a stále udržované

Moderní technologie jako wifi a televize zde také nechybí

V zimě vás bude hřát podlahové vytápění v celé chalupě

Další nabídky v této lokalitě

Jizerská vyhlídka

Kouzelné roubenky

Brejlovka

Kouzelné chalupy

Luxury Wellness Apartment

Apartmány

Aroma Aldrov - Spaní v peří a krajkách

Kouzelné chalupy

Tiny House Done

Glamour camping