Roubalka

Chalupa nese jméno svého majitele a je první z řady úspěšně renovovaných stavení, které nyní slouží k ubytovávání hostů. Stojí na klidném místě u řeky s výhledem do korun stromů jako u Krakonoše. Klidnou dovolenou vám zpříjemní jen několik kamenných schodů vzdálený horský potok, který po celý den krásně šumí.

Po večerech si můžete posedět u kachlových kamen a natočit si vychlazené pivo z dobové pípy. Dovolenou si můžete zpříjemnit hrou na klavír, který je umístěn v lodžii nad roubením. V celé chalupě vás nadchnou netradiční doplňky – třeba historické lyže, trakař, netradiční svítidla nebo truhly.Číst více

Vybavení

Kde budete bydlet

Chalupa je vybavená v tradičním krkonošském duchu, většina nábytku je původní. Doplňky a dekorace jsou ve stylu vintage. Vše je zařízeno tak, abyste si připadali jako na chalupě u babičky.

Krásný kuchyňský kout je kombinací historie a moderních spotřebičů, aby hosté měli dokonalé pohodlí. Ubytovat se můžete v jednom se tří čtyřlůžkových apartmánů.

Co tam můžete dělat

V letních měsících můžete využít poměrně prostorný zapuštěný bazén, který je jen pár metrů od chalupy. Je vyhřívaný a má protiproud. K relaxaci vám poslouží i sauna a vířivka. Chalupa je 300 metrů od lyžařského areálu Černý důl, který uspokojí začínající i zkušené lyžaře. Léto je pak ideálním časem pro turistiku či cykloturistiku, protože východní Krkonoše jsou plné zajímavých památek a přírodních krás. Chcete-li zažít něco unikátního, zajeďte do Bozkovských dolomitových jeskyní.

Co byste měli ještě vědět

Domácího mazlíčka musíte nechat doma.

Internet samozřejmě nechybí.

Parkovat lze přímo u objektu.

Majitelé hovoří v pěti jazycích.

Hostům je k dispozici dobová pípa.

Další nabídky v této lokalitě

Chalupa Mlýn

Kouzelné roubenky

Chalupa na horách

Kouzelné roubenky

Residence Grand

Apartmány

Hotelový komplex PECR

Hotely

Resort Sv. František, Erlebachova bouda

Hotely