Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

V dřevěném komplexu Rittis Alpin Chalet můžete trávit volno aktivně, ale i formou odpočinku. Uprostřed nádherných hor, na úpatí Dachsteinu, se přímo před vámi otevírá rozmanité sportovní eldorádo.

Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Sportovní, moderní, pohodlné – Rittis Alpin Chalets nabízí ideální podmínky jak pro rodinnou dovolenou, tak pro útěk ve dvou. Každý z apartmánů vás ihned zaujme svou jednoduchostí a vůní dřeva. Vybavení kuchyňské linky zahrnuje el. sporák s troubou (vč. mikrovlnky), kávovar na kapsle, varnou konvici, lednici s mrazákem, myčku a jídelní kout s dostatkem místa pro všechny. Pohodlný gauč u krbu před televizí, se přímo nabízí k odpočinku a lenošení.
Číst více

Naše tipy

Rittisberg

Pro děti a začátečníky se přímo nabízí lyžařský areál Rittisberg s dětským světem, pohádkovou sjezdovkou a mini vleky pro ty nejmenší.

Schladming

Schladming Planai leží v srdci lyžařské sítě „4-Berge-Schaukel“ a nabízí 123 km sjezdovek, 44 vleků a 56 horských chat pro nezapomenutelné dny na svazích.

Dachstein

Od skvělého lyžování až po nejvyšší visutý most v Rakousku. Ledovec Dachstein nabízí spoustu adrenalinových zážitků.

Sportovní nabídky

V blízkosti Rittis Alpin Chalets je několik nejmodernějších sportovních zařízení: stadion, kde se konají mistrovství světa, sportovní centrum, biatlon centrum, plavecký bazén, cyklistické trasy, kurz golfu nebo jízdárny.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Vorberg 613-618
8972 Ramsau am Dachstein
Navigovat Web

Ubytování

Klidná poloha ve sportovním regionu Ramsau am Dachstein. Pouze pět minut autem k lanovce na Rittisberg.

Zařízení

Pokoje ze dřeva s výhledem na Dachstein/Rittisberg. Uzamykatelný sklep na sportovní vybavení. Místo na mytí kol. Možnost využití pračky.