Restaurant Marcela Ihnačáka

V roce 2015 došlo k renovaci prostor restaurace, interiér dostal nový moderní vzhled doplněný o otevřenou vinotéku s nabídkou vín z mikroregionu Mikulovska. Osobitý vzhled dotváří do konceptu zapadající stylové doplňky umocněné mohutným krbem. Prostory restaurace jsou nekuřácké, mají dětský koutek, přebalovací pult a je možné zapůjčit dětské židle. Každý malý návštěvník dostane menší dárek. WiFi je k dispozici. Restaurace je připravená vyhovět potřebám každého návštěvníka.


Prostor restaurace má 45 míst a lze jej využít k rodinným oslavám, svatbám, setkání, firemním akcím a srazům apod. K restauraci náleží venkovní bylinková terasa, která je ideální zvláště v horkých slunečných dnech. Terasa má 25 míst a je kuřácká.


Restauraci provozuje a vaří zde známý špičkový slovenský šéfkuchař, autor kuchařských knížek a kolega Jamie Olivera – Marcel Ihnačák – v České republice známý z reklamní kampaně nákupního řetězce. Jeho pojetí moderní kuchyně se zakládá na používání čerstvých lokálních a regionálních surovin a bylinek, některých přímo z vlastní zahrádky.

Na menu najdete speciality mezinárodní kuchyně, ale zejména výběr z tradičních židovských jídel, která odkazují na historii budovy hotelu Tanzberg. K jídlu doporučujeme ochutnat víno z našeho výběru vynikajících vín z mikroregionu Mikulovska a Pálavy. Kromě běžných alko- i nealko- nápojů vám barman může namíchat koktejl dle nabídky. Ochutnejte také některou příchuť domácí limonády.

Číst více

Vybavení

Restaurant Marcela Ihnačáka

Husova 8/331
692 01, Mikulov
Česká republika

Další nabídky v této lokalitě

Vinařství Peřina

Malé penziony

Vinařství pod Hradem

Malé penziony

Apartmány V Jámě

Apartmány

Prosecco Residence Marko

Penziony

Restaurace Café Fara

Restaurace