Restaurace Na Stodolci

V malebném městečku Chřibská v blízkosti Českého Švýcarska najdete nejen penzion Na Stodolci, ale i místní restauraci. Vaří tu českou kuchyni ze sezónních surovin z lokálních zdrojů. Každý den si můžete vybrat nějakou regionální specialitu z denní nabídky.

Dejte si třeba domácí paštiku, poctivý vývar, houbového Kubu, zvěřinu se šípkovou omáčkou, krůtí roládu s kaštanovou nádivkou nebo tradiční svíčkovou. A když nemáte chuť na nic těžkého, umí tu perfektně ryby i saláty.

 

Připijte si Stodoleckým lišákem. Pivo, které si tu nechávají vyrábět jen pro restauraci a ochutnáte ho pouze tady. Je vážně dobré, stejně jako výběr moravských vín, která ladí s jídlem. A nechte si místo pro dezert, jejich borůvkové lívanečky nemají chybu. Stejně jako domácí štrůdl s krémovou šlehačkou nebo nadýchaný hruškový koláč.

 

Pokud budete chtít posedět na šálek dobré kávy nebo bude v restauraci zrovna plno, zajděte o kousek výše do Café Tyjátr v bývalé stodole. Pohostí vás dezertem nebo něčím na zub z denní nabídky. Místo má příjemnou atmosféru, ať už posedíte venku nebo uvnitř s výhledem na rozlehlé louky, kde se pasou koně.

                                                                                     

Číst více

Vybavení

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Restaurace 2018 Vítěz v kategorii Restaurace 2018
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Na Stodolci

Penziony

Hotel Ostrov

Hotely

Vejminek 1843

Kouzelné roubenky

Homutův statek

Penziony

Rustic house

Apartmány

Nejprve se musíte přihlásit