Resort Sv. František, Erlebachova bouda

Toužíte-li po zdravém a krásném prostředí, inspirativním místu, kde se citlivě kloubí tradiční motivy s moderními, buďte srdečně vítáni v Resortu Sv. František, jedné z nejvýše položených částí Špindlerova Mlýna, v Krkonošském národním parku.Vybavení

  • Lyžování
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Součástí Resortu Sv. František jsou dva hotely Erlebachova bouda a Josefova bouda a tři levnější varianty ubytování v podobě vily Terezy a pensionů David a Martin. Srdcem resortu je horská kaplička zasvěcená sv. Františku z Assisi, která dává název celému areálu.  Ubytování je vhodné jak pro páry, které si chtějí užít wellness odpočinek, pro rodiny s dětmi nebo pro uspořádání firemních teambuildingů.

Kde budete spát

V Erlebachově boudě budete ubytováni v komfortních pokojích s velkou manželskou postelí s možností přistýlky, televizí a koupelnou s vanou. K dispozici máte pronájem i rodinného pokoje s oddělenými ložnicemi pro klidnější spánek vás i vašich dětí. Velká okna v pokojích vám umožní těsný kontakt s přírodou a krásné výhled.

Co tam můžete dělat

Dáváte-li přednost odpočinku na své dovolené, určitě využijte nově vybudované wellness na Erlebachově boudě. Jeho součástí je bazén s protiproudem, brouzdaliště pro vaše nejmenší, sauna či masážní místnost, kde si můžete dopřát například exotickou havajskou masáž Lomi-Lomi. Ve wellness zóně naleznete i odpočinkový prostor s lehátky a bagy, do kterých se můžete pohodlně usadit a také prohřívárnu, ze které lze celý bazén a jeho okolí pozorovat. Pokud raději vyrážíte na výlety, Krkonoše jsou ideálním výchozím bodem pro turistiku. V zimě můžete vzít auto a během pár minut se dopravit ke sjezdové trati Ski-areálu Špindlerův Mlýn a celý den si tak užívat lyžování na svahu.

Co byste měli ještě vědět:

  • Wifi k dispozici v celém objektu
  • Parkování zdarma před hotelem
  • Snídaně v ceně

Další nabídky v této lokalitě

Brusírna

Kouzelné roubenky

Roubalka

Kouzelné roubenky

Chalupa Mlýn

Kouzelné roubenky

Konopindova chata

Kouzelné chalupy

Residence Grand

Apartmány