Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Toužíte-li po zdravém a krásném prostředí, inspirativním místu, kde se citlivě kloubí tradiční motivy s moderními, buďte srdečně vítáni v Resortu Sv. František, jedné z nejvýše položených částí Špindlerova Mlýna v Krkonošském národním parku.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Součástí Resortu Sv. František jsou dva hotely Erlebachova a Josefova bouda a tři levnější varianty ubytování v podobě vily Terezy a penzionů David a Martin. Srdcem resortu je horská kaplička zasvěcená sv. Františku z Assisi, která dává název celému areálu. Ubytování je vhodné jak pro páry, které si chtějí užít wellness odpočinek, tak pro rodiny s dětmi nebo pro uspořádání firemních teambuildingů.
Číst více
Parkování v ceně
Soukromá sauna
Bezbariérový přístup
Dětské hřiště / koutek
Dobře tu vaří

Naše tipy

Horská restaurace

V hotelu jsou dvě restaurace. Designová restaurace s celodenním provozem a horní panoramatická restaurace, která vám poslouží k práci nebo k odpočinku.

Firemní akce

Nezapomenutelná firemní akce v úžasné lokalitě ve výšce 1.150 m n. m. Na přání vám zajistí doplňkové služby nebo zprostředkují teambuildingový či vzdělávací program nebo jednotlivé sportovní a adrenalinové aktivity.

Zasloužený odpočinek

Dáváte-li přednost odpočinku na své dovolené, určitě využijte nově vybudovaného wellness na Erlebachově boudě. Jeho součástí je bazén s protiproudem, brouzdaliště pro vaše nejmenší, sauna či masážní místnost, kde si můžete dopřát například exotickou havajskou masáž Lomi-Lomi. Ve wellness zóně naleznete i odpočinkový prostor s lehátky a bagy, do kterých se můžete pohodlně usadit a také prohřívárnu, ze které lze celý bazén a jeho okolí pozorovat.

Nebeské svatby

Prožijte svůj vysněný den v oblacích na hřebenech hor. Svatba je jedním z nejkrásnějších dní v životě, proto by měla být přesně podle vašich představ, abyste na ni měli ty nejjhezčí vzpomínky, ze kterých budete navždy čerpat.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Špinderův Mlýn 109
543 51 Špindlerův Mlýn
Navigovat Web

Ubytování

Hotel Erlebachova bouda nabízí vzdušné, prostorné pokoje v horském stylu. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny.

Zařízení

Wi-Fi Výtah Bezbariérový pokoj