Resort Sv. František, Erlebachova bouda

Toužíte-li po zdravém a krásném prostředí, inspirativním místu, kde se citlivě kloubí tradiční motivy s moderními, buďte srdečně vítáni v Resortu Sv. František, jedné z nejvýše položených částí Špindlerova Mlýna, v Krkonošském národním parku.


Jak to tam chodí

Součástí Resortu Sv. František jsou dva hotely Erlebachova bouda a Josefova bouda a tři levnější varianty ubytování v podobě vily Terezy a pensionů David a Martin. Srdcem resortu je horská kaplička zasvěcená sv. Františku z Assisi, která dává název celému areálu.  Ubytování je vhodné jak pro páry, které si chtějí užít wellness odpočinek, pro rodiny s dětmi nebo pro uspořádání firemních teambuildingů. 


Kde budete spát

V Erlebachově boudě budete ubytováni v komfortních pokojích s velkou manželskou postelí s možností přistýlky, televizí a koupelnou s vanou. K dispozici máte pronájem i rodinného pokoje s oddělenými ložnicemi pro klidnější spánek vás i vašich dětí. Velká okna v pokojích vám umožní těsný kontakt s přírodou a krásné výhled. 


Co tam můžete dělat

Dáváte-li přednost odpočinku na své dovolené, určitě využijte nově vybudované wellness na Erlebachově boudě. Jeho součástí je bazén s protiproudem, brouzdaliště pro vaše nejmenší, sauna či masážní místnost, kde si můžete dopřát například exotickou havajskou masáž Lomi-Lomi. Ve wellness zóně naleznete i odpočinkový prostor s lehátky a bagy, do kterých se můžete pohodlně usadit a také prohřívárnu, ze které lze celý bazén a jeho okolí pozorovat. Pokud raději vyrážíte na výlety, Krkonoše jsou ideálním výchozím bodem pro turistiku. V zimě můžete vzít auto a během pár minut se dopravit ke sjezdové trati Ski-areálu Špindlerův Mlýn a celý den si tak užívat lyžování na svahu. 

Co byste měli ještě vědět:

Wifi k dispozici v celém objektu

Parkování zdarma před hotelem

Snídaně v ceně 


O Erlebachově boudě jsme také napsali:

8 tipů na dokonalý zimní wellness

Kouzelná místa očima Jany

Chcete mít informace o nových kouzelných místech a novinkách z první ruky?