Resort Sobotín

V panenské přírodě Jeseníků asi 10 km od města Šumperk najdete okouzlující Zámecký resort Sobotín. Jedná se o unikátní multifunkční projekt, který zahrnuje pestrou nabídku ubytování v několika různých kategoriích, navíc se širokou škálou možností, jak uniknout shonu všedních dní a zotavit své tělo i duši.

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Nejnáročnější klienti jistě ocení nově zrekonstruovanou budovu bývalého zámku, kde se nachází hotel Klein. Ubytovat se ale můžete také v pohodlných pokojích hotelu Sidonie, kde se nachází i rozlehlý wellness, nebo v rodinném hotelu Josef s krytou víceúčelovou halou. V areálu se nachází i zámecký pivovar Albert s moderním ubytováním a stylovou pivnicí. Pohodlné propojení mezi budovami komplexu zajišťuje podzemní chodba, kterou využijete zvláště za nepřízně počasí.

Kde budete spát

Zámecký hotel Klein nabízí šest apartmá a dvanáct dvoulůžkových pokojů. Historický kolorit původních interiérů doplňuje na míru vyrobený historizující nábytek z mahagonu, přičemž veškeré moderní technologické vymoženosti zaručují nejvyšší pohodlí.

V takzvaném podzámčí najdete už interiéry v současném stylu, hotel Sidonie nabízí komfortní pobyt v jedenácti dvoulůžkových pokojích, family hotel Josef zase 34 prostorných pokojů, většinou pro čtyřčlenné rodiny. Je vás 6 nebo dokonce 12 a chcete se ubytovat pohromadě? Pak uvítáte moderní apartmány v pivovaru Albert.

Co tam můžete dělat

V srdci celého resortu najdete hotel Sidonie s největším wellness & spa v Jeseníkách na ploše 1200 m. Vaši pozornost upoutá především patnáctimetrový plavecký bazén obklopený lehátky a s výhledem do zámeckého parku. K dispozici je finská, parní, solná i bylinková sauna, vířivky, Kneippův chodník pro vodoléčebnou masáž nohou nebo různé druhy masáží, rituální lázně či pivní koupele. Nejnáročnější hosté ocení privátní spa v tajemném zámeckém sklepení či sluneční l

Co byste měli ještě vědět

  • Vstup do wellness & spa je pro hotelové hosty zdarma.
  • Parkovat můžete přímo u zámku na soukromém venkovním parkovišti nebo v podzemní garáži.
  • Po předchozí domluvě za poplatek ubytují i vaše zvířecí mazlíčky.
  • K dispozici jsou také konferenční prostory nebo velký sál, který se může proměnit v plesový sál nebo hodovní síň nejrůznějších oslav.

Další nabídky v této lokalitě

Theresian Apartment

Apartmány

Na Palubě

Malé penziony

Villa Regenhart

Boutique hotely

Fortys Morávka

Kouzelné chalupy

Lichtensteinská stodola

Kouzelné chalupy