Residence u Černého Orla

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Přímo v centru Prahy, na starém městě, jen pár kroků od Karlova mostu stojí na první pohled nenápadný dům, jehož historie sahá až do poloviny 14. století. Nejstarší zmínka z věhlasného Tomkova místopisu udává, že tu v té době stával palác mohučského arcibiskupa Ludwiga. Právě k němu se váže malostranská pověst, podle níž je dům zasvěcen blahu a štěstí.

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Pes
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí:

Skvělým bonusem pro všechny hosty je možnost odpolední svačinky, kde jsou nachystané sendviče, domácí koláčky a sušenky společně s kávou a domácí limonádou. Na odpolední hlad ideální. Pro zbytek dne vám poslouží hotelová restaurace se stylovou dobovou výzdobou, kde si můžete pochutnat na českých i mezinárodních specialitách. Prostory restaurace jsou vhodné pro uspořádání soukromých akcí, školení nebo tiskových konferencí. Využít k těmto účelům můžete i soukromý salonek až pro 30 osob.

Kde budete spát

Ubytovat se můžete ve šlechtických pokojích typu standard s historickým dubovým nábytkem a okny do klidného atria. O něco více pohodlí si můžete dopřát v pokojích superior s výhledem do ulice, vedoucí přímo ke Karlově mostu. O kategorii výš se můžete ubytovat v královském apartmá vybaveným pohodlnými Hästens postelemi. Za nás doporučujeme pokoj deluxe s odkrytým, ručně malovaným dřevěným stropem. Pro ty nejnáročnější je tu zřízen i prostorný podkrovní apartmán s plně vybavenou kuchyňskou linkou a balkonem s výhledem na kostel sv. Mikuláše.

Co tam můžete dělat

Vyjděte ven do Mostecké ulice a pár kroky se přesuňte ke Karlově mostu nebo za pět minut pěší chůze se dostaňte k jedné z hlavních dominant hlavního města, k Pražskému hradu. Pro ty z vás, kteří Prahu moc neznají, je jedno, zda se vydáte napravo nebo nalevo, vždy dojdete k jedné z dominantních památek města. V okolí je celá řada kaváren, moderních bister a útulných parků. Na recepci hotelu vám doporučí zajímavá místa k návštěvě, případně vám sestaví individuální trasu a zajistí průvodce městem.

Co byste měli ještě vědět

Snídaně se podávají každé ráno formou à la carte a jsou v ceně ubytování

Naprostou peckou je polštářové menu, kde si může každý vybrat polštář dle libosti

K wifi se připojíte ve všech prostorech hotelu

Pro vaše domácí mazlíčky tu jsou také nachystaní

Další nabídky v této lokalitě

The Emerald

Boutique hotely

Old royal post

Boutique hotely

Aria Hotel Prague

Upper Class

Augustine, a Luxury Collection Hotel

Upper Class

Hotel U Zlaté studně

Upper Class