Quisisana Palace

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Ve středu Karlových Varů, na proslulé Mariánskolázeňské ulici stojí už 130 let dům, který postavil Anton Pupp pro svoji manželku Marii. Puppovi byla jedna z tehdejších nejznámějších a nejzámožnějších rodin, přesto Anton musel na svou ženu udělat dojem. Ona byla totiž Mattoni.  Postavil dům, který už tehdy poutal pozornost a po citlivé rekonstrukci ji vlastně poutá dodnes.

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Pes
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

KDE BUDETE SPÁT

V luxusu. Elegantní interiéry pokojů Deluxe a Grand Deluxe doplňuje harmonická hra barev, vše je podpořeno perfektním servisem. Pokud potřebujete více místa, vyberte si jeden ze tří typů apartmánů. Ty vás rozmazlí velkorysou koupelnou, soukromým balkonem, psacím stolem s bezplatným připojením k internetu, minibarem, sejfem na laptop a dvěma televizemi s plochou obrazovkou.

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Pokud budete chtít, nemusíte hotel vůbec opustit. V místním wellness salonu můžete relaxovat pod zručnýma rukama kosmetických a masážních odborníků. Vychutnejte si koupel ve vířivce, užijte si saunu, všechny masáže a kosmetické procedury. S Karlovým Vary se neodmyslitelně pojí popíjení místních léčebných pramenů. V hotelu je i lékař, který s vámi projde váš zdravotní stav a vhodné prameny vám doporučí.


Pro milovníky golfu nabízí okolí Karlových Varů obrovskou koncentraci golfových hřišť pro každý hendikep a pro každý vkus - hřiště v malebném údolí říčky, hřiště mezi lesy, hřiště klasická skotsko-irská i moderní. Hotel Quisisana Palace Karlovy Vary má pro své hosty se sedmi golfovými kluby v okolí speciální dohodu o green fee.

Co byste ještě měli vědět:

  • Snídaně À la Carte je v ceně.
  • V hotelu se o vás plně postarají – pokojová služba, prádelna, kyvadlová doprava, parkoviště.
  • Možnost servisu a zapůjčení vozu značky Mercedes-Benz.

Další nabídky v této lokalitě

Dvůr Perlová voda

Penziony

Boutique Hotel SwissHouse

Hotely

Hotel Prezident

Hotely

Angusfarm

Penziony

Chalupy Rajsko

Kouzelné chalupy