Pumpion

„Lákala nás myšlenka, dalo by se říci drzost, vyrábět vlastní víno. S velkou dávkou štěstí jsme nalezli místního vinaře s rodinnou tradicí, který poskytl sklípek a mnohaleté zkušenosti, my přidali další vybavení, a pokorně, s respektem, jsme se krůček po krůčku učili. A dnes můžeme s hrdostí hlásat – na světě je Honoré“, vypráví majitel penzionu Pumpion.

Jak to tam chodí

I když majitelé nepochází přímo z Valtic, bude vám připadat, jako by tu žili už po generace. Před časem při jejich výletu objevili domek s výhledem na Pálavu a ihned věděli, že zde chtějí budovat něco krásného. Penzion upravili do stylu francouzského venkova a je vidět, že si zde pohráli i se sebemenším detailem. Starat se o vás budou jako o vlastní a tento pocit vám dodá i jejich velkolepá snídaně, na kterou vám sami upečou domácí bábovku nebo štrůdl, připraví vám omeletu z domácích vajec nebo budete moct ochutnat pravé moravské škvarky.

Kde budete spát

Rodinný penzion nabízí jeden dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, koupelnou s proskleným sprchovým koutem, včetně ručníků a fénu. Druhým nabízených pokojem je rodinné apartmá se dvěma oddělenými ložnicemi s koupelnou a vinotékou s víny přímo od majitelů. Nemusíte tak ani nikam chodit, když si budete chtít vychutnat sklenku dobrého vína.

Co tam můžete dělat

Když už budete ve Valticích, nemůžete nenavštívit Lednicko-Valtický areál. Ať už půjdete na prohlídky zámků nebo se necháte dovézt loďkou k minaretu v Lednici, je to záruka skvělého výletu. Morava je také proslulá svou krásnou přírodou, která přímo vybízí k výletům na kolách. Je snad hezčí projížďka než z kopce mezi vinicemi?  Večer si poté nechte doporučit víno přímo od pana majitele a u krbu si poslechněte jejich rodinný příběh. 

Co byste měli ještě vědět:

  • Wifi je zde samozřejmostí
  • Domácí mazlíčky klidně vezměte s sebou 
  • Snídaně jak od babičky máte v ceně pobytu
  • Parkování přímo u penzionu

Další nabídky v této lokalitě

Štajnhaus

Malé penziony

Hardy

Penziony

Apartmány Vila Mia

Apartmány

Apartmány V Jámě

Apartmány

Vinařství Obelisk

Malé penziony