Pivní hotel

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Jedinečný koncept hotelu z úplně jiné, pivní dimenze - to je Pivní hotel Zlatá kráva!
Jde o první český pivní hotel a můžeme potvrdit, že je to skutečně unikát. Byla to jen otázka času, kdy v zemi zaslíbené pivu vznikne do detailu propracované místo. Vše se tady točí kolem piva - hotel se nachází kousek od pivovaru, hosté mohou navštívit vyhlášené pivní lázně, ale největší pecka je určitě vlastní pípa na každém z moderně vybavených pokojů. Zkrátka a dobře, pokud máte rádi dobré pivo, svěží industriální design, luxusní wellness a vůni sladu, lepší místo pro vás neexistuje.


Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Industriální prostor
  • Kavárna
  • Pivovar
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Každý pokoj je jiný, originální, se svou vlastní atmosférou a příběhem. Každý je pojmenovaný po konkrétním pivu z repertoáru jejich farmářského pivovaru Zlatá kráva – ubytovat se tak můžete např. v pokoji Sametová 11, nebo Polotučná 10. Absolutní senzace je vlastní výčep na každém pokoji – hosté si tak mohou načepovat pivo třeba přímo do postele.


Co tam budete dělat

Hotel disponuje pivními lázněmi, které umocní zážitek z piva a pohladí po těle i po duši. Součástí hotelu je také wellness, které zahrnuje vířivku, finskou a parní saunu (s chmelovým aroma), Kneippovy lázně a zážitkovou sprchu. Hosté si mohou zajít „na jedno“ přímo do Šalandy s výhledem na pivní varny a vychutnat si pivo přímo v centru všeho dění. O kulinářské zážitky tady taky není nouze, je tady výborná restaurace, která hostům připraví menu přímo z vlastní farmy – vyzrálé maso Aberdeen Angus uspokojí všechny masožrouty. Na své si přijdou ale i ti, kteří masu neholdují.Co byste měli ještě vědět

Skvělá hotelová restaurace pro labužníky 

Ráno se podávají neuvěřitelné snídaně

Součástí jsou pivní lázně a luxusní wellness

Vyhlášený pivovar Zlatá kráva se nachází v areálu a na dosah ruky

Parkování pro návštěvníky hotelu zdarma

Mazlíčci jsou vítáni

Dětský koutek i pro ty nejmenší

Pípa na každém pokoji!

Další nabídky v této lokalitě

Ořechový dvůr

Kouzelné chalupy

Pension Grantl

Apartmány

Rezidence Malá Louka

Kouzelné chalupy

U Heřmanů

Malé penziony

Chalupy Rajsko

Kouzelné chalupy